Usterka przy ociepleniu bloku.

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

28 września 2011, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie! Mniej więcej rok temu ocieplono nasz blok w Łodzi przy ul. Woronicza. Niedawno zauważyłem, że w rogach po obu stronach okna od strony południowej pojawiły się małe pęknięcia. Po rozmowie z sąsiadami okazało się, że w większości mieszkań również pojawiły się takie pęknięcia, w niektórych przypadkach nawet większe niż u mnie. Po rozmowie z Administracją i wykonawcą ocieplenia, jedyne co udało mi się uzyskać to zapewnienie, że jest to normalne i nie jest to groźna usterka i jeśli chcę to mogą to wypełnić sylikonem. Ale czy nie ma zagrożenia, że będzie sie tam dostawać woda i, że pęknięcia będą się powiększać nawet jeśli wypełni się to sylikonem? Czy mam jakieś podstawy by zgłaszać oficjalnie reklamację i wynajmować rzeczoznawcę z urzędu by ocenił szkodę?
Załączam średniej niestety jakości zdjęcie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/99/dsc00011yg.jpg/ ][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1429/dsc00011yg.jpg[/ IMG][/URL]
Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2011, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż, z linkiem do zdjęcia jak widzę są pewne problemy, więc trzeba skopiować po prostu adres... Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2020, 07:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem w takich sprawach powinno się udawać od specjalisty. Specjalista zawsze pomoże.

____________________________________________
auto do ślubu Kraków

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2021, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz, gdy mam informacje
driving directions

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2021, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 marca 2024, 11:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Blogging is very healthy. Enjoyed reading this very informative article!
gacha life

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...
  • Siatka na elewacje? Liczba postów: 27 Grupa: Robimy izol... Szanowni Państwo, Zastosowanie siatki jest niezbędne, aby w ustabilizować podłoże oraz zapobiegać powstawaniu pęknięć na elewacji, zwłaszcza na łączeniach styro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >