W co inwestować?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

12 marca 2020, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Według was w co najlepiej inwestować, albo gdzie lokować swoje pieniądze? Zastanawiam się nad taką opcją inwestycji w banku - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/inwe stycje. Co o tym powiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2020, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

ja ostatnio zainwestowałam w implanty zębowe w tej klinice https://www.luksdent.pl/ i jestem zachwycona efektem :) więc zdecydowanie inwestuj w siebie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• CNC - automatyka przemysłowa ;) Liczba postów: 273 Grupa: Pasje forum... A może ktoś z Was uczestniczył w szkoleniu z programowania centrów obróbczych CNC? Takie szkolenia organizuje firma APX.
  • Własna firma? Liczba postów: 1168 Grupa: Pasje forum... Ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie firmy bez kasy fiskalnej. Zdecydowana większość firm musi mieć ją już od samego początku. Mnie zależało na informacjach do...
  • Nauczyciel matematyki Liczba postów: 2 Grupa: Pasje forum... Jeśli ci to nie przeszkadza, odpowiedz, w jakim celu tego potrzebujesz? Jeśli po prostu podniesiesz swoją ocenę w szkole, nie powinieneś nawet próbować. Ale jeś...
  • Kosmetyki dla mężczyzn? Liczba postów: 49 Grupa: Pasje forum... Kosmetyki dla mężczyzn to nic dziwnego - wielu facetów stosuje je na np suchą cerę, czy w okresie zimowym. Swojemu mężowi kupiłam nie tak dawno kozie mleko i je...
  • Samochód zastępczy na czas naprawy Liczba postów: 5 Grupa: Pasje forum... Jaki wybrać?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15889 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 283

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >