W co inwestować?

« Powrót do grupy: Pasje forumowiczów

12 marca 2020, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Według was w co najlepiej inwestować, albo gdzie lokować swoje pieniądze? Zastanawiam się nad taką opcją inwestycji w banku - https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/inwe stycje. Co o tym powiecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2020, 20:43

Ja przyznaję że jestem entuzjastą kryptowalut, więc na pytanie w co inwestować, odpowiem - w Bitcoina! Ale to nie wszystko, oczywiście możesz inwestować w akcje czy obligacje państwowe. Poza inwestowaniem pieniędzy zastanawiałeś się może nad innymi sposobami ich pomnożenia? Próbowałeś kasyn online czy bukmacherki? Bukmacher STS pośrednio pewnie przez pandemię koronawirusa stworzył BetGames gdzie obstawiasz wyniki gier karcianych. Powiem szczerze, że mnie wciągnęło. Dodatkowo możesz zdobyć voucher na start. Więcej w artykule: https://www.bukmacher-legalny.pl/betgames-sts -zaklady-na-pokera-bakarat-i-wojne/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2020, 06:39

Inwestowanie to zawsze jakieś ryzyko, dlatego trzeba jednak znać temat na tyle dobrze, by orientować się, co i jak.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2020, 20:24

Zawsze warto zainwestowac we wlasna firme. Polecam wejscie w jakas z nowoczesnych branz - ja wybralem stworzenie firmy taksowkarskiej w oparciu o aplikacje. Zakupilem uzywane auta, system do zarzadzania Flotman i smigaja - poki co idzie dobrze, za pare miesiecy powinno sie zwrocic. Jezeli myslisz o branzy transportowej od poczatku zainwestuj w taki system, daje nadzor nad pracownikami, bezpieczenstwo i do tego pomaga w prowadzeniu firmy pod w zgledem faktur itd

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak znaleźć idealnego lekarza? Liczba postów: 357 Grupa: Pasje forum... Wszystko zależy od potrzeb. Moim zdaniem najlepiej jest iść do lekarza, którego ktoś ci polecić, to mógł być ktoś z rodziny albo jakiś znajomy. Ja tak trafiłem....
  • Szkoła Liczba postów: 1 Grupa: Pasje forum... Działania szkolne i także te, które dzieją się w ramach szkoły to bardzo ważna kwestia. Warto więc dowiadywać się, jaka szkoła w jakim terenie działa. Polecam z...
  • Sklepy z ubraniami Liczba postów: 201 Grupa: Pasje forum... Ważne jest, aby trafić na sklep, który odpowiada nam pod wieloma względami - rozpoczynając od ceny, a kończąc na kwestiach typowo związanymi z doborem i możliwo...
  • Gadżety reklamowe dla firmy Liczba postów: 105 Grupa: Pasje forum... Interesują mnie taśmy poliestrowe na smycze. Czy znacie sprawdzone firmy, które oferują takie produkty wysokiej jakości i w dobrej cenie? Jak na razie wyszukała...
  • podróże Liczba postów: 145 Grupa: Pasje forum... Ja myślałem, żeby się w tym roku wybrać do Holandii autem. Co prawda, na takie trasy trzeba mieć dużo "woli walki" i wygodny, solidny samochód, ale myślę, że mó...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15801 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 148

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >