Wełna mineralna i zdrowie

« Powrót do artykułu: Wełna mineralna i zdrowie | « Powrót do grupy: Budowa i remont

16 listopada 2016, 06:14

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie też korzysta się z wełny mineralnej - http://www.scaladachy.pl/Welna-mineralna/Informacje-o-welnie -mineralnej jako materiału, który ma ocieplić cały budynek. Bardzo polecam to rozwiązanie, szczególnie, że koszta w porównaniu do efektów jakie przynosi wełna są zadowalające.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: nrrrr23 napisał: U mnie też korzysta się z wełny mineralnej -
http://www.scaladachy.pl/Welna-mineralna/Informacje-o-welnie
-mineralnej jako materiału, który ma ocieplić cały
budynek. Bardzo polecam to rozwiązanie, szczególnie, że
koszta w porównaniu do efektów jakie przynosi wełna są
zadowalające.


Polecasz jakiś konkretny model wełny mineralnej? Jestem na etapie ocieplania domu i zależy mi na wyborze czegoś co skutecznie zabezpieczy dach na długie lata. Ta propozycja http://www.scaladachy.pl/Welna-mineralna/Informacje-o-welnie -mineralnej ThermAttic wydaje mi się całkiem rozsądna, ale zależy mi na opinii kogoś kto już korzysta i może powiedzieć coś więcej poza tym co można przeczytać ze słupków i statystyk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 grudnia 2017, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Drodzy Państwo. Niezależnie od tego, co sobie napiszecie w Waszym artykule, fakt jest następujący - wełna mineralna u mnie wywołuje kaszel od wielu MIESIĘCY.
Kaszel pojawił się wkrótce po położeniu w sypialni na poddaszu wełny. Po dokładnym odkurzeniu pomieszczenia na kilka godzin zanika, potem wraca. Wyjazd w inne miejsce, nawet wyjście do oddalonego pomieszczenia ucina problem jak nożem.
U mojego sąsiada na poddaszu kaszel powraca - tam także jest wełna pod folią!
(mąż, moja siostra, jej dzieci - również pokasłują, ale ja wydaję się być znacznie bardziej wrażliwa, więc to jest bardzo widoczne)
Ostatnio rozmawiałam z kominiarzem, który tylko wszedł do nas na poddasze, chwilę później tęgo kaszlał. Powiedział, że to na bank wełna, bo z uwagi na swój zawód wchodzi na wiele poddaszy i to się dzieje za każdym razem, kiedy jest tam wełna mineralna słabiej zabezpieczona. Kiedy wełna jest zabezpieczona dobrze, jego kaszel zaczyna się po prostu o wiele później (licząc w godzinach, nie tygodniach!)
W mojej opinii ktoś zapłacił za dobre badania "unieszkodliwiające" dla wełny.

Ja rozglądam się właśnie za możliwością wymiany ocieplenia. Mam dosyć krwawienia z nosa, "wypchanych" migdałków po przebudzeniu i kaszlu przez pół dnia po zejściu z własnej sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Up. Wełna mineralna wywołuje alergię u wielu osób i powinno się ją układać w maskach. Jednak nie jest rakotwórcza. W dodatku jest doskonałym materiałem izolacyjnym. Sam układałem wełnę w masce. Jeżeli poszukujecie dobrej jakościowo wełny, która nie pyli się tak bardzo to polecam wam www.scalaplastics.pl Mają świetną wełnę szklaną w swojej ofercie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 01:01

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas mam płytę z wełny mineralnej, nie zauważyłem negatywnego jej oddziaływania. Jest dobrej jakości więc nawet się tego nie obawiałem. Jeśli byście byli zainteresowanie to polecam zajrzeć na www.e-plytawarstwowa.pl , tam maja ja w asortymencie w dobrej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2020, 08:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak chodzi o zdrowie to ja bardzo często kupuje w sklepie internetowym https://witaminowybazar.pl/ . Ten sklep poleciła mi moja małżonka.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lutego 2021, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na pewno o tym wątku powiem znajomemu. On tym wątkiem powinien się bardzo zainteresować.
____________________________________________________________ _
Terapia plazmowa

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2021, 11:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiedziałem że wełna ma taki wpływ na zdrowie i wywołuje reakcję alergiczną. Dobrze że się na nią nie zdecydowałem ocieplając dom.


--------------
https://ukryteterapie.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2022, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy wiecie jak wiele właściwości zdrowotnych oraz przeciwnowotworowych posiada miód? Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem lub macie jakieś pytania, to polecam Wam stronę, gdzie możecie zakupić m.in. spectrum oil .

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2022, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Powżnie? NIe wiedziałam, że wełna mineralna może mieć jakieś konsekwencje dla zdrowia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >