Woda w Ogrodzie

« Powrót do grupy: Ogrody

1 marca 2011, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Woda w naszych ogrodach posiada ogromne znaczenie. Elementy architektury wodnej są doskonałą ozdobą i mają spory wpływ na mikroklimat. Zapraszam do dyskusji i wymiany opinii w tym temacie. Pochwalcie się swoimi oczkami wodnymi, kaskadami, czy ścianami wodnymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 marca 2011, 10:11

Ściany wodne nie robią jeszcze w naszym kraju furory ale muszę przyznać, że wyglądają niecodziennie. A jak czyścicie swoje oczka wodne? Jak myślicie opłaca się kupować drogą pompę czyszczącą?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2011, 12:39

W moim oczku około 3000 litrów chodzą dwa filtry akwarystyczne. Ponieważ ojciec miał kiedyś spore akwarium 500 litrów to wykorzystałem sprzęt, który w nim używał. Po za tym staram się regularnie odławiać śmieci, które wpadają do oczka.

Co do zakupu pompy, to zależy jaką masz pojemność oczka.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2011, 13:09

Dokładnie tak, wszystko zależy czy masz staw czy małe oczko wodne. Filtry czyszczące do oczek wodnych i stawów są stosunkowo drogie, ale często zachodzi konieczność ich stosowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Własna uprawa pomidorów Liczba postów: 28 Grupa: Ogrody pewnie że najlepsze! ja kupiłam sadzonki na domisad.pl i teraz tylko czekam az będą smaczne śnaidania!:)
  • Magnolie- czy krzew przetrzyma w domu? Liczba postów: 5 Grupa: Ogrody W szkołce Polskie Korzenie koło Szadu u Państwa kałuzińskich jest teraz piękna Magnolia 'Randy' http://www.kaluzinscy.pl/pl/odmiana/41,m agnolia-randy
  • Ogrody Zimowe Liczba postów: 28 Grupa: Ogrody Ogród zimowy fajna rzecz. W sumie niewiele pracy trzeba, aby zmienić prosty balkon, albo taras w taki ogród zimowy. U mojej znajomej robiła firma www.e-mar.com....
  • Trawnik z rolki do ogródka Liczba postów: 9 Grupa: Ogrody Trzeba pamiętać że taki trawnik z rolki potrzebuje bardzo dużo wody żeby się zakorzenić, trzeba go mocno podlewać- nam przed rozłożeniem trawnika doradzono zamo...
  • Garaż Liczba postów: 4 Grupa: Ogrody Polecam przejrzeć te http://www.garazemetalowe.pl/garaze-blas zane , moze cos sie uda wybrac - solidne, trwałe, no i naprawde bogata oferta;)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19079 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >