Wózki widłowe idealnym pomocnikiem w magazynie

« Powrót do artykułu: Wózki widłowe idealnym pomocnikiem w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 września 2011, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Hehe taki jak u mnie w biedocie ;P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2013, 15:42

Trzeba przyznać, że wózki Still są naprawdę dobre. Ja pracuje na wózkach Clark, których dystrybutorem jest Suret, ale okazuje się, że tez sa bardzo dobre. Jeśli wózek jest sprawny, to operator też czuje się na nim pewniej, a u mnie wszystkie sa poddawane regularnym przeglądom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 kwietnia 2013, 08:45

Pytanie, co masz na myśli?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 kwietnia 2013, 22:05

Zapraszam do dyskusji na temat kredytów. Dowiedz się więcej o finansach. tutaj

Ten post był edytowany przez jozek.l dnia: 23 kwietnia 2013, 08:46
Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2015, 13:04

Dużą pomoca w magazynie są takie kraty pomostowe - poprawiają bezpieczeństwo i poruszanie się po hali magazynowej;)My z wspolnikiem zamawialiśmy je w firmie Tomstal z Gdańska.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2018, 11:33

Hmm albo mi się wydaje albo zdjęcie przedstawia paleciaka elektrycznego a nie wózek widłowy? :) w każdym razie jeśli chodzi o kupowanie i serwisowanie takiego sprzętu to w naszej hurtowni korzystamy z pomocy firmy www.truckmotor.pl która potrafi terminowo wywiązać się z roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2018, 14:12

Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się sprzedażą wózków widłowych to skontaktujcie się z www.truckmotor.pl Oferują bardzo dobre wózki widłowe w korzystnych cenach. Warto się z nimi skontaktować.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2018, 11:16

Wózki widłowe to bardzo przydatna rzecz, a jeżeli chodzi o przynajmniej duży magazyn, to już podstawa. Dzięki nim można szybko i łatwo przenosić dużo ciężkich rzeczy, więc jak najbardziej warto się w nie zaopatrzyć, podobnie jak w niezbędne elektronarzędzia, ich szeroki wybór znajdziecie u nas :)

Ten post był edytowany przez Amiya-Tech.eu dnia: 7 listopada 2018, 12:30
Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2018, 09:13

W takim razie myślę, że powinieneś również zwrócić uwagę na ofertę firmy Lemarpol gdzie również my braliśmy wózki widłowe i podnośniki. Moim zdaniem jest to zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o szeroki wybór bo mają na magazynie ponad 350 sztuk nowego i używanego sprzętu. Do tego można liczyć na ogromne wsparcie obsługi przy wyborze i wybór również wynajmu długo bądź krótkoterminowego co w naszym przypadku bardzo się sprawdza.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2019, 08:11

Warto rozejrzeć się za dobrą firmą, która oferuje dobre wózki widłowe. Ja używam sprzętu, który zakupiłem od firmy www.ansal.pl z województwa małopolskiego. Zajmują się sprzedażą oraz wynajmowaniem wózków widłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16326 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >