Współpraca z projektantem?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

25 listopada 2019, 09:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, czy nie? Z jakimi kosztami taka współpraca się wiąże? Np. w przypadku mieszkania 50 m2 w bloku. Możecie coś podpowiedzieć. Co prawda na blogu AIN Projektowanie jest artykuł o kosztach, ale wiadomo, że to kwoty przybliżone. A ja jestem ciekawa jak wyszło wam zaprojektowanie w realu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2019, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja korzystałam z oferty firmy Decoroom, która nie tylko ma w pakiecie aranżację, jak również wykończenie pod klucz, z nadzorem nad pracami.
https://www.instagram.com/decoroom_eu/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 grudnia 2019, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto przynajmniej niezobowiązująco porozmawiać i "pozwolić" takiemu wykonawcy coś zaproponować - często na podstawie samej rozmowy, można nabrac wystarczającego zaufania do powierzenia inwestycji.

W naszym portalu udostępniamy całą sekcję ARCHITEKCI (https://domni.pl/architekci), w której wykonawców podzieliliśmy ze względu na "profesję" i "lokalizację" co zdecydowanie przyspiesza cały proces wyszukiwania specjalisty z naszej okolicy.

Po wybraniu architekta & projektanta warto zapoznać się z jego projektami, które również znajdują się w naszym portalu. Często po przejrzeniu kilku projektów, jesteśmy już w stanie stwierdzić co nam się podoba, a co nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2019, 13:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem na tak, zwłaszcza jeśli samemu nie ma się doświadczenia w takich pracach, a mieszkanie jest niewymiarowe albo nieustawne. Projektant podpowie nam takie rozwiązania i materiały, jakich sami moglibyśmy nie wziąć po uwagę ze względu na ich nieznajomość. Sama współpracowałam z projektantem jak wykańczałam swoje mieszkanie i jestem zadowolona, bo wygląda ono dokładnie jak chciałam i jeszcze jest funkcjonalne. Co do kosztów to zależy od tego jaki zakres obowiązków chcemy zlecić i jakie wykończenie bierzemy pod uwagę, bo biura oprócz projektów mogą też przejąć nadzór nad jego realizacją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wnetrza Liczba postów: 2762 Grupa: Najnowsze t... zdjęć i konceptów pomieszczeń jest na internecie tyle, że na pewno coś was zainspiruje
  • Jak praktyczne i modnie urządzić salon? Liczba postów: 62 Grupa: Najnowsze t... Zgadza się, jakość farby obok samego koloru ma niebagatelne znaczenie. https://www.instagram.com/dec oroom_eu/
  • Modne gniazdka? Liczba postów: 1038 Grupa: Najnowsze t... Bezpieczeństwo to pierwsza rzecz jaka powinna być brana pod uwagę. Co do modnych gniazdek, to wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej iść po klasyczny pod kolor ś...
  • Jakie meble? Liczba postów: 599 Grupa: Najnowsze t... https://www.meble.pl
  • Jaki grzejnik łazienkowy? Liczba postów: 404 Grupa: Najnowsze t... Jeśli chodzi o grzejniki elektryczne, polecam produkty marki Atlantic. Mogą pracować przez jakiś czas z pełną mocą, dzięki czemu szybko dogrzeją łazienkę i wysu...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15933 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >