Wszystko o konstrukcjach gabionowych

« Powrót do artykułu: Wszystko o konstrukcjach gabionowych | « Powrót do grupy: Ogród i działka

15 listopada 2011, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

jakoś mi nie przypadły do gustu te gabiony to metalowe wygląda jak co najmniej więzienne mury heheh ale moze to tylko moje skojarzenie ;))

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2011, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

noo jakoś trzeba to do kupu zebrać :P ja bym te szkło wypełnił jakims ledami super by to wygladalo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Twój idealny ogród Liczba postów: 81 Grupa: Ogród i dzi... Odnośnie poszukiwań przede wszystkim dobrej jakości nawozów do zachowania pięknego ogrodu i porządku to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowan...
  • Inwestycja w ogród Liczba postów: 209 Grupa: Ogród i dzi... Jeśli planujesz założyć oczko wodne to koniecznie uzbrój się w wyposażenie od akwarystyczny24. Mają szeroki wybór i baaardzo konkurencyjne ceny :D
  • Wycinak do chwastów Liczba postów: 2 Grupa: Ogród i dzi... Jeśli chwastów nie ma zbyt wiele więc tak naprawdę można używać takich narzędzi, ale gdy chwasty trafiają się na całym polu uprawnym to już najlepiej jest mieć....
  • Najlepsze narzędzia ogrodowe Liczba postów: 169 Grupa: Ogród i dzi... proponuję zainteresować się sprzętem marki Geko - jest całkiem tani, a sprawdza się bardzo dobrze :) można go znaleźć tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/sma-g...
  • Najpiękniejsze kwiaty w kolorze różowym Liczba postów: 7 Grupa: Ogród i dzi... Ja uwielbiam wszystkie kwiaty hortensji. Różowe i białe są ozdoba ogrodu przez cały sezon!! ----------- https://www.kwiaty sztuczne.pl

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >