Jakie ogrodzenie wybrać?

« Powrót do artykułu: Jakie ogrodzenie wybrać? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 lutego 2016, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Postawiłem na kamienie Solido i jak sama nazwa wskazuje są baaaardzo solidne. Nie zawiodłem sie na nich, a do tego ładnie się prezentują w koło domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2016, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

My sobie zrobiliśmy słupki metalowe które są pomalowane na czarno a do tego wypełnienie jest z kompozytu drewna wpc, to jest coś takiego: http://www.eko-deska.pl fajnie się trzyma i jest eleganckie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie tutaj wiele zależy od stylu oraz budżetu,ja z doświadczenia mogę polecić ogrodzenie metalowe lub ewentualnie droższe,ale i piękne z kamienia naturalnego,ozdobnego. Co o tym sądzicie?

www.Szambaatestowane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lipca 2016, 16:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Budżet ogrywa sporą rolę, bo jeżeli mówimy o najlepszym ogrodzeniu to zazwyczaj jest to mur. Zapewnia nie tylko prywatność, ale też pięknie dopełnia całość zabudowy. W pozbruk możesz zobaczyć jak może to wyglądać, bo mają parę ładnych modeli do wyboru.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mojemu bratu firma TROKO robiła ostatnio ogrodzenie z paneli na podmurówce, wyszło super i niedrogo. To ich strona http://www.troko.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2016, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy jak z budżetem, zależy jak bardzo potrzebujesz prywatności, zależy od tego jak wygląda budynek. Myślisz nad ogrodzeniem drewnianycm? Ogrodzeniem murowanym, czy może ogrodzeniem kutym?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2016, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie, które nam się spodoba i będzie służyło przez wiele lat :). Mam działkę odgrodzoną kamieniem łupanym Solido, a do tego wysokie już na 2 metry iglaki. Mam spokój i ciszę, mimo, że obok jest ulica.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że kluczową rolę podczas wyboru odpowiedniego ogrodzenia odgrywa budżet jaki posiadamy oraz sama wizja,nasz gust tego w jakim stylu oraz z jakiego materiału chcemy mieć ogrodzenie. Co powiecie na metalowe ze stali nierdzewnej?

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko kwestia gustu i naszego portfela. Ja u siebie posiadam ogrodzenia panelowe i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2016, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak jak wyżej. Wszystko zależy od gustu i budżetu. Ja sobie pozwoliłem na ogrodzenie łupane a dokładnie http://pro-ogrodzenia.pl/index.php/ogrodzenia-lupane/ Generalnie fajnie bo dowożą ogrodzenia na terenie całego kraju, montaż takiego łupanego ogrodzenia to szybka sprawa a wygląd bardzo estetyczny. A co najważniejsze solidne ogrodzonko :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >