Wybór samochodu

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 lutego 2018, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba w życiu każdego z nas jest czasem taka chwila w ktorej zastanawiamy sie nad samochodem ktory wkoncu spelni nasze oczekiwania(choc pulap cenowy jest rozny :D ) . Mysle z te oczekiwania zmieniaja sie z wiekiem no i ja doszedlem do takiego pulapu, w ktorym potrzebuje auta wygodnego, znacznie wiekszego - po prostu męskiego i niezawodnego. Zastanawiam sie aktualnie nad SUVem peugeota, może ktoś ma doświadczenia z ta marką lub modelami tego typu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2018, 23:38

to śmiało idź do salonu peugeot i umów się na jazdę suvem 2008. Oni teraz mają fajne upusty cenowe, także spokojnie zaoszczędzisz sporo kaski. U mnie nikt nie jeździ francuzami, ale słyszałam same pozytywy o nich

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 20:29

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2018, 15:18

Trzeba szukać po prostu okazji i miec szczęście.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2018, 22:06

Ja marzyłam zawsze o Fordzie Kuga, chociaż teraz zastanawiam się nad nowym Fordem Focusem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2019, 18:03

Słabo się na tym znam. Raczej nie będę w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 11:18

Teraz podobają mi się modele Volvo.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 maja 2019, 12:33

Updated engagement number
http://qualityadultaffiliates.com/?izabella

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 14:44

Samochody mają to do siebie, że czasem popsują się w najmniej odpowiednim momencie tak, że potrzebna jest pomoc drogowa. Ja miałem taką sytuację pod firmą, uszkodziłem oponę tak, że nie mogłem dalej jechać. Szukałem w internecie jakiejś pomocy i natrafiłem na https://e-laweta.com.pl/wymiana-opon-na-letni e/ . Na stronie z ty artykułem znalazłem numer wulkanizacji mobilnej i skorzystałem w usług. Teraz mam namiary na tą firmę przy sobie. Nigdy nie wiem, kiedy znowu mi się przyda.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2019, 14:56

my free web cam chat

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fotelik samochodowy dla dziecka Liczba postów: 30 Grupa: Trudne tema... Jednak ten pas smart kid belt jest skuteczny, nie byłem co do niego przekonany ale kupiłem po tym jak zobaczyłem testy zderzeniowe, przekonały mnie że jest bezp...
  • Obróbka CNC Liczba postów: 448 Grupa: Trudne tema... Bardzo dobrze współpracuje mi się z firmą z Czernikowa. Sprawdź ich ofertę na https://gieciewalcowanie.pl/wycinanie-la serowe/. Mija już 3 rok naszej współpracy....
  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2073 Grupa: Trudne tema... Jeśli posiadasz swoją firmę to z pewnością warto zainwestować w odpowiednie oprogramowanie. Ma ono na celu usprawnić funkcjonowanie konkretnego przedsiębiorstwa...
  • Tania drukarnia internetowa... Liczba postów: 515 Grupa: Trudne tema... Jak na Remadaysach byłem w ubiegłym roku to nawiązałem współpracę z drukarnią. Stawek nie mają wygórowanych. W tę środę też na targi jadę rozejrzeć się za gadże...
  • Szukam neurologa z Gdańska Liczba postów: 254 Grupa: Trudne tema... Ja mam świetne zamiary, ale niestety w stolicy

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19120 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 609

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >