Wymiana okien: jakie okna do domu wybrać

« Powrót do artykułu: Wymiana okien: jakie okna do... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5

25 marca 2019, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

To nie jest wcale takie łatwe zadanie jeżeli rzeczywiście chcemy mieć odpowiednią wiedzę na temat wyboru odpowiedniej jakości okien na lata. Osobiście nie nastawiałbym się tylko na jednego producenta, ponieważ też nie każdy ma odpowiedni budżet. Natomiast ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci abyś również zajrzał do oferty firmy Domega która moim zdaniem jest jedną z lepszych opcji w Poznaniu, która na pewno pomoże Ci w ich odpowiednim doborze i do tego zajmie się również całym montażem w określonym terminie. U nas wybór padł na okna PCV OknoPlast ale tak jak mówię każdy ma inne potrzeby więc warto podejść do tego indywidualnie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2019, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia polecam tańsze okna o profilu PCV, warto jedynie zadbać o ich odpowiedni montaż i regulację, to w praktyce ma duże znaczenie.


Ekomar.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2019, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

My zrobiliśmy podmiankę na okna Jachimczak http://oknajachimczak.com/ a dokładnie typ Pagen. Nie ulega wątpliwości, iż wybór ten był dokładnie tym za czym rozglądałem się od dłuższego czasu. Charakteryzuje je estetyka i energooszczędność.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2019, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz warto szukać ciekawych promocji rabatów sklepach internetowych, to dotyczy także stolarki budowlanej, gdzie każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jaki budżet na zakup okien posiadasz?


MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2019, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie mam pewności, czy tanie okna PCV są dobrym wyborem. Nawet jeśli ekipa montażowa je dobrze wstawi i wyreguluje, to po jakimś czasie mogą wymagać kolejnej regulacji. Różnica w cenie wynika z zastosowania tańszych, słabszych okuć i wzmocnień, nie może tu być mowy o stabilności i trwałości. Ja zawsze powtarzam, że lepiej na początku nieco więcej zainwestować, żeby potem wyciągnąć więcej korzyści, a okna to akurat ważny element, bo od niego zależy energooszczędność domu i bezpieczeństwo. Do najlepszych i najsolidniejszych na rynku należą okna Schuco, na Dolnym Śląsku produkowane choćby przez podwrocławski Empol czy Matplast z Nowej Rudy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 kwietnia 2019, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy temat. Ja także zastanawiam się nad wymianą okien. Wstępnie zdecydowałem się na 6-komorowe okna Aluplast z oferty firmy www.dsbud.com. Myślę, że to będzie dobry wybór. Co o nich sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2019, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto rozejrzeć się za firmą, która oferuje solidne i eleganckie okna. Ja tak trafiłem na świetną firmę z Inowrocławia. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.magnat.info.pl Okna przez nich wykonywane świetnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2019, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Super sprawą są teraz te przeszklone domy, jak akwaria. Ja też zdecydowałem się na otwarcie jednej strony domu żeby wpuścić więcej światła. Jeżeli ktoś się zastanawia, to firma Mini Żurawie ma bardzo bogatą ofertę maszyn montujących takie wielkie szyby. idzie to zadziwiająco sprawnie i już sam montaż wygląda jak kadr z filmu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2019, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

SoftLine Drutex - bardzo eleganckie, ekologiczne rozwiązanie do domu, dobra energooszczędność, poza tym można poddać je renowacji po latach użytkowania. Ja nie żałuje, ze wybrałem drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2019, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy okazji wymiany okien, postanowiliśmy o zamianie szyb. A te, w znakomitej jakości wstawili dla nas www.diamentsc.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 411

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >