Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸

15 maja 2018, 22:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepiej sprawdzą się dachówki ceramiczne. Są wytrzymałe i przez wiele lat gwarantują ładny wygląd. Sam posiadam takie od firmy www.dachdek.com.pl i uważam, że był to znakomity wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 08:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój dach został zbudowany z blachodachówki Balexmetal, którą zakupiliśmy od http://www.ambit.gda.pl Zadecydował o tym przede wszystkim klasyczny styl i wysoka jakość. Nasz dom prezentuje się w taki sposób, także dach tego typu był w zupełności wskazany. A do tego prezentuje się super!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2018, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla wszystkich, którzy nie lubią nudy i od zwykłego dachu wolą taki nieco bardziej oryginalny, polecam zapoznać się z ofertą [url]http://www.xeroflor.pl. Znajdziecie tam dachy zielone! Ja mam i polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2018, 17:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla wszystkich, którzy nie lubią nudy i od zwykłego dachu wolą taki nieco bardziej oryginalny, polecam zapoznać się z ofertą http://www.xeroflor.pl. Znajdziecie tam dachy zielone! Ja mam i polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2018, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może warto równiez rozważyc wybór trwałej dachówki betonowej Cisar, ktora jest dużo tańsza niż ceramika ale równie trwała czego potwierdzeniem jest długa bo 30 letnia gwaranacja oraz technologia trójwarstwowa Cisar, która zabezpieczona jest podwójna powłoka akrylową Lumino.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2018, 17:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A teraz doddatkowo dachówki w technologii Cisar można znaleźć na trwającej promocji do końca sierpnia organizowana przez Braas. Więcej ifnormacji na ten temat możecie znaleźc na ich stronie internetowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2018, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja jestem zwolennikiem dachówek także radziłbym Ci pójść właśnie w tym kierunku :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem dachówkę ceramiczną, choć myślałem także nad blachodachówką. Jestem zadowolony z wyboru. Po ponad 2 latach dachówka wygląda cały czas jak nowa. Jeśli szukasz konkretnej firmy oferującej spory wybór pokryć dachowych mogę polecić Ci www.sigma.wegrow.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2018, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No to może jednak lepszą opcją będzie blachodachówka panelowa np. o profilu płaskim Quadro, która wyróżnia się nie tylko pięknym wykończeniem krawędzi, kolorem ale również trwałością która pozwala mieć piękny dach na długie lata, czego potwierdzeniem jest także dłuższa gwarancja na okres 30 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2019, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio widziałam u sąsiada jak kładli mu na dachu łupek - przynajmniej tak mi się wydawało. Dach wygląda super, kamienne pokrycie, aż zazdrość bierze. No ale cena materiału! Zapytałam sąsiada, co i ja z tym dachem, skąd taki wybór, dlaczego łupek i dowiedziałam sie, że to nie łupek, tylko dachówka ceramiczna, hiszpańska, firmy tejas borja, która wygląda jak łupek, ale układa się ją jak zwykłą dachówkę. Kupił ją w dach-centrum w Krakowie http://dachcentrum.pl/oferta/dachowka-ceramic zna/tejas-borja-krakow/

Ten post był edytowany przez budującakobieta dnia: 9 stycznia 2019, 09:39
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 23 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  17 18 19 20 21  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >