Z czego dach?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22

6 września 2020, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno porządnej dachówki, bądź blachodachówki zajrzyj do oferty producenta Braas a na pewno znajdziecie coś wyjątkowego do swojego domu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2020, 10:35

Bardzo ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem są membrany PVC. Posiadają estetyczny wygląd i wysoką wytrzymałość na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy dekarskiej www.szczelnytaras.pl. Oferują kompleksowe wykonanie i naprawy dachów w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2020, 22:42

Fajnym rozwiązaniem, zwłaszcza dla większych budynków, są dachy szklane - wygląda to bardzo nowocześnie według mnie. A niekwestionowanym liderem w zakresie produkcji i montażu takich dachów jest https://www.uspaluminium.pl/oferta - mają bogate doświadczenie i masę zrealizowanych projektów, które możecie obejrzeć na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2020, 14:38

Ważne jest także to, ze Braas nie tylko wprowadził do swojej oferty blachodachówki ale również wszystkie potrzebne akcesoria dachowe do stworzenia pewnego dachu z jednej fachowej ręki ( w tym również izolacje).

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Dachy i pokrycia dachowe Liczba postów: 88 Grupa: Robimy dach A co myślicie o gontach bitumicznych? Wydaje się to być dość fajne rozwiązanie zamiast innego dachu. W sklepie https://www.guttasklep.pl/ mają dobrą ofertę taki...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 344 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli zależy Wam na dobrej jakości to tutaj Braas wyróżnia się zdecydowanie największą ilością propozycji jeżeli chodzi o dachówki ceramiczne, cement...
  • dach Liczba postów: 230 Grupa: Robimy dach Warto zwrócić uwagę na ofertę Braas w zakresie dachówek betonowych, ceramicznych, czy także blachodachówek panelowych Decra i Quadro. Nie brakuje propozycji, ce...
  • Co na dach? Liczba postów: 173 Grupa: Robimy dach Ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś sprawdził propozycje od Braas ponieważ w swojej ofercie mają dosłownie wszystko co może być tylko potrzebne d...
  • Dach ,papa termozgrzewalna Liczba postów: 25 Grupa: Robimy dach Ja rozważałbym na Waszym miejscu dachówkę ceramiczną, bądź cementową. Szczególnie, że w Braas możecie liczyć na jakość, różnorodność modeli, kolorów i jednocześ...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16253 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >