Za pomocą czego przewozić towary w magazynie? Wózki do przewozu towarów.

« Powrót do artykułu: Za pomocą czego przewozić towary... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

21 maja 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W hali magazynowej korzystamy z wózków Heli, które wynajmujemy w niezłej ofercie z firmy www.truckmotor.pl i jak coś się dzieje to szybko reagują i dostarczają zapasowy sprzet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2018, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A sądzicie, że wskaźniki temperatury się przydadzą? Znaleźliśmy ofertę firmy Pro-Trans i oni mają różne wskaźniki, do transportu się przydadzą i do przechowywania też.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2018, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Transporty zabezpieczamy plandekami, które w zupełności starczają, a nasz dostawca www.pl.dr-thiel.net jest solidną marką w swojej branży więc mają nasze pełne zaufanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Do bezpiecznego przewożenia szkła korzystamy z wózków transportowych od www.gkproduct.pl gdzie produkują certyfikowany i solidny sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2019, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Folia ldpe od www.nowaplast.pl w zupełności starcza do zabezpieczenia przewożonego towaru w magazynie. Szybko i skutecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2019, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Produkty możecie zapakować w odpowiednią folię. Myślę, że to Wam w pełni się opłaci. My tego typu folię zamawiamy bezpośrednio od producenta - www.przybysz-folie.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2020, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Równie ważne jest także odpowiednie zabezpieczenie towaru. Ja używam do tego folii stretch oraz taśm pakowych. Wszystkie niezbędne produkty zamawiam od firmy www.dx-tape.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2020, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie myślę, że warto abyście przede wszystkim zwrócili uwagę na ofertę firmy Lemarpol, która realizuje zlecenia na bardzo wysokim poziomie jeżeli mówimy o wózkach widłowych jak i podnośnikach. Do tego ma szeroki wybór modeli spalinowych, elektrycznych i terenowych umożliwiając także wynajem długo i krótkoterminowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2022, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

My to robimy przy użyciu przyczep . Jednak istotne było także zamówienie plandek do nich. Te z oferty https://www.dr-thiel.net/pl/Produkty/Plandeki -okrywajce całkowicie sprostały naszym wymaganiom na tym polu. Z tego właśnie powodu uważam, że i Waszym wymogom mogłoby to faktycznie sprostać. A ja to traktuję jako bardzo rozsądny wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 428

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >