Zagrożenia związane z wadliwymi instalacjami gazowymi

« Powrót do artykułu: Zagrożenia związane z wadliwymi instalacjami... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 czerwca 2015, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy od tego jak do sprawy podchodzimy. U mnie w domu ogrzewanie centralne jest gazowe, kuchenka tez gazowa, ale dzierżawimy zbiornik z amerigas i wiem, że to i wygoda, ekonomia i bezpieczeństwo również

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2015, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedopuszczalne jest także stosowanie niesprawdzonych butli gazowych. A także trzeba pamiętać żeby je dobrze i w bezpieczny sposób podłączać. Ja od niedawana używam butli Nano - lekka butla, którą wymienia się bez używania narzędzi w bardzo łatwy sposób

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 czerwca 2015, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Butle Nano widziałem jak do tej pory tylko w reklamie, ale koniecznie muszę taką kupić i wypróbować. Samo to że jest sporo lżejsza dużo ułatwia.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2015, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem tego typu instalacje warto powierzyć profesjonalistom typu http://www.bv-serwis.pl/ którzy zajmują się tym na co dzień i powinni wszystko założyć sprawnie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2015, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No wiadome że najlepiej jest poszukać odpowiednich fachowców, którzy mają doświadczenie w tym co robią. A wcale to tak proste nie jest. Ja wiem, że dzięki temu że mam gaz z Amerigas to i oni dbaja o bezpieczeństwo swoich klientów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Ja stoję przed wyborem sposobu ogrzewania domu, gaz płynny ok, ale zbiornik początkowo myślałem że swój kupię, ale czytam że lepiej w dzierżawie mieć z Amerigas podobno bardzo korzystnie jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

z mojego punktu widzenia korzystniej brać zbiornik w dzierżawę. taka firma sporo spraw ogarnia za klienta, mają z tym doświadczenie to im szybciej to wychodzi, poza tym masz też wtedy serwis zbiornika i wszelkie przeglądy techniczne załatwione

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie orientuje się ktoś jak warunki w Gaspolu?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 sierpnia 2015, 07:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tak jak pisałem mam doświadczenie z amerigasem, sprawdza się więc o zmianie nie myslałem jest dobrze tak jak jest

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2016, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Zamierzam zmienić piec węglowy na grzanie gazem płynnym. Na którego dostawcę się zdecydować najlepiej? Gdzie najkorzystniejsze warunki?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 140

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >