Zakładanie firmy

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

6 marca 2021, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi Drodzy,

mój mąż postanowił założyć firmę budowlaną i zastanawia się nad logotypem. Znalazł o tym dość ciekawe informacje na tym blogu, ale chciałby wiedzieć, jakie formy są teraz najbardziej na topie i co przyciągnęłoby potencjalnych klientów. Pomożecie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• okna w dachu Liczba postów: 22 Grupa: Ciekawe pom... Podczas poszukiwań odpowiednich okien, może lepiej będzie jeżeli skorzystasz z pomocy osób, które oknami zajmują się na co dzień. Ja mieszkam w Warszawie i mi w...
  • pomysł na gabinet Liczba postów: 65 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia do własnego gabinetu to na pewno warto zwrócić uwagę na nasze propozycje w zakresie mebli metalowych. Dlatego jeżeli....
  • Jak ciekawie zaaranżować wnętrze? Liczba postów: 131 Grupa: Ciekawe pom... Dobra aranżacja wnętrza to ważna sprawa, w końcu spedzamy w domu sporo czasu. Ja szczególny nacisk kładłam na szczegóły. Ramki na zdjęcia oraz rzeczy które spra...
  • Nowoczesne fotele Liczba postów: 138 Grupa: Ciekawe pom... Widziałam kiedyś ładne i designerskie fotele wykonane w całości z EPP. Znacie moze jakąś firmę, która takie sprzedaje? Chodzi mi o całe fotele, bo zwykle w mebl...
  • Co zrobić z kaflami piecowymi??? Liczba postów: 16 Grupa: Ciekawe pom... Świetna sprawa takie kafle, można pokombinować, najbardziej podoba mi sie pomysł obłożenia nimi kominka. Teraz wszystkie te kominki takie same, taki byłby cieka...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16542 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >