Zakup działki na kredyt - porady i uwagi

« Powrót do artykułu: Zakup działki na kredyt -... | « Powrót do grupy: Inwestycje

30 kwietnia 2014, 18:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj: 32 445 75 17 są doradcy, którzy pomogą w doborze pożyczki na zakup działki. Mogą zaoferować nawet pożyczkę na 300 tys zł bez zbędnych formalności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2014, 04:36

Zgadzam sie: good 0 bad

przede wszystkim postarajcie się znaleźć w miarę tanią działkę, wtedy kredyt będzie dużo atrakcyjniejszy, mnie pomogli w http://fortnieruchomosci.pl/ znaleźć super działkę w atrakcyjnej cenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

w biurach nieruchomości często jest wiele ciekawych ofert, ja u http://www.tempo.wroc.pl/ natrafiłem na fajną ofertę działki budowlanej

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do dobrych i sprawdzonych kredytów na zakup nieruchomości i nie tylko polecam to forum o kredytach.
Są tam kalkulatory zdolności kredytowej, no i eksperci i postronne osoby wam podpowiedzą który dla was jest najkorzystniejszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2016, 11:28

Zgadzam sie: good 0 bad

JARTOM ma działki w całej Polsce, można na nich zarobić dobre pieniądze, ale pamiętajcie, że takie inwestycje wymagają wyłożenia potężnego kapitału. Dysponujecie nim?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Kredyty trochę mnie przerażają. W każdym razie na pewno przed zaciągnięciem kredytu trzeba na spokojnie sprawdzić wszystkie oferty bankowe i czytać to, co napisane jest małym druczkiem. Chciałabym wybudować dom, całkiem fajne działki w opolskim ma technobud http://www.technobudopole.pl/dzialki-na-sprze daz.html Podobno w korzystnej cenie można dostać działkę w dobrej lokalizacji.

Ten post był edytowany przez malgos500 dnia: 13 października 2016, 10:14
Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2017, 00:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Pożyczka Na Dowód Bez Zaświadczeń Od 100zł Do 80.000zł
Hipoteczny kredyt konsolidacyjny - w tym przypadku zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka zastawiona na naszej nieruchomości. Procedura ubiegania się ten rodzaj kredytu wygląda podobnie jak w przypadku zwykłego kredytu hipotecznego. Przyznawany jest on na znacznie dłuższy okres i dzięki zabezpieczeniu hipoteką posiada znacząco niższe oprocentowanie. chwilówki Kraków
Jak już sobie powiedzieliśmy, przed wyborem nieruchomości warto zbadać swoją zdolność kredytową i zsumować dodatkowe koszty. Dlaczego? Przyczyna jest bardzo prosta: aby nie szukać nieruchomości, na którą Cię zwyczajnie nie stać. Niestety, nierzadkie są przypadki klientów, którzy dysponując 50.000 zł środków własnych, szukają nieruchomości za np. 400.000 zł. Jeśli klient ma zdolność kredytową tylko do 300.000 zł, to choćby przytulne mieszkano nie wiem jak było przez niego upragnione, transakcja - mówiąc żargonem doradców nieruchomości - się nie spina. Brakuje minimum 50.000 zł (plus opłaty). I co wtedy? Albo klient zaoszczędzi brakującą kwotę (a to, jak wiemy, trochę trwa), albo zmuszony będzie rozejrzeć się za czymś tańszym. W wyjątkowych sytuacjach można jeszcze szukać ratunku u rodziny lub znajomych, ale to już ostateczność, z której korzysta raczej niewielu kredytobiorców.
Ludzie... zacznijcie myśleć. Nie ma bezpiecznych pożyczek, każdą trzeba spłacić wraz z odsetkami... Często lichwiarskimi. Ale to za rządów PiS dozwolone. Chcesz mieć coś na święta to odkładaj co miesiąc 50 - 150 zł... Ale nie kredyty!!! A jak nie masz (przy średniej 4400,00 jak podaje PiS) to żadne wyrzeczenie. Tylko ja nie znam takich z taką średnią... czyli trzeba wymienić prezesa GUS z pisowca na normalnego i się zobaczy... średnią.
szybka pożyczka Kraków
Kiedyś pewnie w ogóle przyszło do głowy, żeby korzystać z takich produktów finansowych. Ale dzisiaj patrzę na pewne sprawy już zupełnie inaczej. Przede wszystkim mam tego świadomość, że nie zawsze da się utrzymać płynność finansową w swoim domowym budżecie. A wtedy nie ma rady. Trzeba kombinować i pożyczać. Jeśli nie ma się od kogo, wtedy pożycza się pieniądze właśnie z takiej firmy pożyczkowej. Uważam, że jest to dogodne i bardzo uczciwe rozwiązanie.
Wpisanie hipoteki do księgi wieczystej może potrwać nawet kilka miesięcy - w tym czasie bank zobowiąże nas do wykupienia przejściowego ubezpieczenia. Z reguły kosztuje ono około jeden procent rocznie. Jeśli więc wpis hipoteki uprawomocni się po trzech miesiącach, to przy naszej pożyczce w wysokości 50 tysięcy złotych zapłacimy z tego tytułu około 130 złotych.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2018, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie zakup działki to polecam wam zajrzeć na stronę www.domi.slupsk.pl Znajdziecie tam szeroki wybór świetnie zlokalizowanych działek oraz domów. Sam zakupiłem działkę budowlaną od nich, która jest zlokalizowana nad samym morzem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >