Zakup kartonów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 lipca 2017, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Orientujecie się, gdzie najtaniej mogę kupić dużą ilość kartonów? Będziemy przenosić biuro i na pewno pójdzie ich trochę. Nie chcemy przepłacić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 14:54

Ciekawą opcją są na pewno kartony klapowe Moja znajoma korzysta z takich rozwiązań w swoim magazynie i jest zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 17:42

Ja miałam przeprowadzkę więc jestem w temacie. Najlepiej opakowania kartonowe kupić u producenta. Widziałam ofertę http://janbox.pl/ i wydaje mi się być korzystna. Zobacz i sprawdź.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 15:06

Najlepiej zakupić kartony od ich producenta. Od siebie mogę polecić ci www.wok-kartony.pl Mają bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaje kartonów. Ich produkty są solidne i dobrze wykonane, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 14:19

Hmm... ciekawa oferta, jednak chyba bardziej przekonuje mnie ta > https://kartoniarnia.pl/ Jeśli chodzi o przeprowadzę to wymaga ona zakupu nie jednego czy dwóch kartonów ale konkretna ilość, a do tego niezbędna okazuje się folia, którą warto zabezpieczyć delikatniejsze rzeczy. Kartoniarnia oferuje to wszystko i wiele więcej, no i można liczyć na darmową wysyłkę.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 16 stycznia 2018, 14:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 11:22

Warto spytać w jakimś sklepie, często mają na zbyciu za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:35

najlepsze kartony archiwizacyjne, które nie tylko ułatwią Ci przeprowadzkę, ale też Twoje dokumenty będą zorganizowane znajdziesz w http://www.kartony.sklep.pl/sklep/opakowania- wysylkowe-skladane/pudelka-archiwizacyjne-z-wieczkiem-.html< /a> .

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 11:28

Poza kartonami trzeba też zakupić inne rzeczy do zabezpieczenia produktów. Ja polecam wam zakup folii opakowaniowych od firmy www.foliapetroplast.pl Oferują folie do opakowań technicznych i artykułów spożywczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2018, 11:11

Kartony, wypełniacze do kartonów oraz różnego rodzaju folie i inne materiały do pakowania oferuje firma www.zapakujemy.pl Sam kupowałem ich produkty już wiele razy. Mają dobry stosunek jakości do ceny, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2018, 09:01

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się produkcją i sprzedażą kartonów. Jeżeli takiej firmy jeszcze nie znaleźliście to skontaktujcie się z www.karton.com.pl Korzystam z ich usług od dawna i mogę ich polecić również wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Który antywirus? Liczba postów: 7 Grupa: Trudne tema... A bezpłatne antywirusy bierzesz pod uwagę? Ja uważam, że na pewno warto spróbować wielu programów bo dzięki temu będziesz mogła wybrać ten który najlepiej się u...
  • Co mi polecicie na taki wyjazd? Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... Ja polecam Ci zerknąć sobie tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/ro zklad-jazdy i zaplanować jakąś podróż gdy już wszystko zostanie otwarte. Ja sama czekam n...
  • fotowoltaika Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... Przede wszystkim panele powinny być dopasowane do budynku, miejsca, potrzeb klientów. To najważniejsze. Wtedy w pełni wykorzystamy potencjał takiej instalacji.....
  • Szkolenia? Liczba postów: 86 Grupa: Trudne tema... W mojej opinii ze szkoleń zdecydowanie warto korzystać. To dzięki nim się dokształcamy w danym zakresie i podnosimy swoje kwalifikacje. Większość z nas szuka sz...
  • Części zamienne, czy oryginalne? Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Bardzo ciekawy temat. Ja niedawno poszukiwałem podzespołów do systemu automatycznego smarowania. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy www.ucs.net.pl. Po...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16543 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >