Zakup kartonów

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

24 lipca 2017, 18:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Orientujecie się, gdzie najtaniej mogę kupić dużą ilość kartonów? Będziemy przenosić biuro i na pewno pójdzie ich trochę. Nie chcemy przepłacić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lipca 2017, 14:54

Ciekawą opcją są na pewno kartony klapowe Moja znajoma korzysta z takich rozwiązań w swoim magazynie i jest zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 17:42

Ja miałam przeprowadzkę więc jestem w temacie. Najlepiej opakowania kartonowe kupić u producenta. Widziałam ofertę http://janbox.pl/ i wydaje mi się być korzystna. Zobacz i sprawdź.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 15:06

Najlepiej zakupić kartony od ich producenta. Od siebie mogę polecić ci www.wok-kartony.pl Mają bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaje kartonów. Ich produkty są solidne i dobrze wykonane, więc polecam ich wam.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 14:19

Hmm... ciekawa oferta, jednak chyba bardziej przekonuje mnie ta > https://kartoniarnia.pl/ Jeśli chodzi o przeprowadzę to wymaga ona zakupu nie jednego czy dwóch kartonów ale konkretna ilość, a do tego niezbędna okazuje się folia, którą warto zabezpieczyć delikatniejsze rzeczy. Kartoniarnia oferuje to wszystko i wiele więcej, no i można liczyć na darmową wysyłkę.

Ten post był edytowany przez ElkAa dnia: 16 stycznia 2018, 14:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2018, 11:22

Warto spytać w jakimś sklepie, często mają na zbyciu za darmo.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:35

najlepsze kartony archiwizacyjne, które nie tylko ułatwią Ci przeprowadzkę, ale też Twoje dokumenty będą zorganizowane znajdziesz w http://www.kartony.sklep.pl/sklep/opakowania- wysylkowe-skladane/pudelka-archiwizacyjne-z-wieczkiem-.html< /a> .

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 09:03

ewerf

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 09:06

Ja kartony dla swojej firmy kupuję od ich producenta. Współpracuję z firmą www.crosspack.pl Kartony, które od nich kupuję są solidne i mają bardzo dobre ceny. Firma sprzedaje też materiały opakowaniowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 11:28

Poza kartonami trzeba też zakupić inne rzeczy do zabezpieczenia produktów. Ja polecam wam zakup folii opakowaniowych od firmy www.foliapetroplast.pl Oferują folie do opakowań technicznych i artykułów spożywczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2608 Grupa: Trudne tema... Inwestować można tak naprawdę w wiele rzeczy. Prowadząc swoją działalność z pewnością warto inwestować w jej rozwój. Przy obecnej konkurencji na rynku nie można...
  • Prezent na 18 Liczba postów: 41 Grupa: Trudne tema... Ja na 18-tkę mojej siostrzenicy podesłałam jej stronę z ciuchami i kazałam wybrać ubrań do 500 zł. Myślę, że była zadowolona.
  • złomowanie Liczba postów: 47 Grupa: Trudne tema... Na terenie wielkopolski warto zajrzeć do http://zlomowaniepawlak.pl/ Firma posiadająca bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o złomowanie samochodów jak i mont...
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 6 Grupa: Trudne tema... Mój szwagier zajmuje się tym w firmie, więc zrobi mi po znajomości
  • Obróbka CNC Liczba postów: 502 Grupa: Trudne tema... Ja niedawno poszukiwałem firmy specjalizującej się w remontach maszyn CNC. Skorzystałem z usług firmy www.serwiscnc.katowice.pl . Posiadają bardzo dobre opinie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17700 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >