Zakup kawalerki jako inwestycja na przyszłość

« Powrót do artykułu: Zakup kawalerki jako inwestycja na... | « Powrót do grupy: Inwestycje

20 sierpnia 2017, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam zainwestowałem pieniądze w mieszkanie w Krakowie. Następnie oddałem je w ręce wyspecjalizowanej firmy, która zajmuje się najmem krótkoterminowym - FriendHouse Apartments. Od tego czasu co miesiąc dostaję na konto przelew, a nie muszę się obawiać o codzienne kwestie związane z obsługą nieruchomości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma, która mieszka w krakowie ostatnio podjęła życiowa decyzję i kupiła mieszkanie własnie w Krakwie. Z tego co wiem to trafiła na dobra i bezpieczną okazję zakupu apartamentu w nowym budownictwie od https://www.asadevelopment.pl/#.Z tego co mi opowiadała to super punkt a co najważniejsze moim zdaniem ma blisko do pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wywóz odpadów Liczba postów: 30 Grupa: Inwestycje Po rozbiórce całego domu korzystałem z usług firmy www.zuzper.pl. Wywieźli wszelkie odpady po budowlane i gruz w czasie jednego dnia. Pełen profesjonalizm i dob...
  • Nowoczesne wnętrze biura Liczba postów: 2 Grupa: Inwestycje
  • Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 718 Grupa: Inwestycje Właśnie też padło pytanie między innymi o firmę, która wykonuje pomiary czynników szkodliwych. Tu polecam właśnie kontakt z http://lbg.waw.pl/ mają sprzęt, wied...
  • Zanim komornik zapuka do drzwi. Liczba postów: 5 Grupa: Inwestycje Tutaj na tym blogu znajdziecie ciekawe informacje, kiedy komornik może wam coś zająć i zawitać do waszego miejsca zamieszkania !
  • Ubezpieczenie mieszkania - mądra decyzja Liczba postów: 91 Grupa: Inwestycje W obecnych czasach należy ubezpieczać swoje dobra majątkowe, czy to samochód czy mieszkanie.Szukając dobrej dla siebie opcji bardzo długo porównywałam różnego t...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18473 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >