Zaluzje czy rolety?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸

27 lutego 2017, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam żaluzje z firmy debastor.com
Świetna jakość w przystępnej cenie.
Polecam serdecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest to podzielone, bo w oknach kuchennych mam żaluzje, natomiast w salonie już rolety i sprawdzają się bardzo dobrze jeżeli mowa o zachowaniu prywatności czy ochronie przed słońcem. Polecam też zastanowić się nad roletami zewnętrznymi.

www.BestKomin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 marca 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że to kwestia przeznaczenia pomieszczenia, w którym mają być zamontowane. w domach, mieszkaniach lepiej sprawdzają się rolety (są bardziej gustowne), natomiast w biurach i innych firmowych pomieszczeniach warto postawić na żaluzje - są bardziej praktyczne. Co do żaluzji, to najpopularniejsze są aluminiowe, ale lepsze są drewniane. W Warszawie zerknijcie na http://www.guliwer-rolety.pl/zaluzje-drewnian e/ - tworzą designerskie, dobre jakościowo żaluzje drewniane.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2017, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam rolety rzymskie- pasują do każdego wnętrza i wybór tkanin, z których mogą być uszyte jest ogromny:)ja swoje zamawiałam tutaj http://www.dekoria.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę debastor z ksawerowa. Chciałem w domu zwykłe rolety, doradzili mi aby wziąć dzień/noc. To był strzał w dziesiątkę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety oraz żaluzje sprawdzą się podobnie pod względem czysto praktycznym i spełnią swoje zadanie, można dopasować ciekawy, w zasadzie kolor. Teraz dużą popularnością cieszą się rolety rzymskie, na pewno już o nich słyszeliście.

www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2017, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio zakupiłem żaluzje do mojego biura , gdyż rolety w poprdzenim miejscu pracy były mocno irytujące, źle wykonane, hałasujące. Postawiłem na http://lechrol.pl/ , które polecił mi kumpel. Efekt jest cudowny!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 07:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rolety to polecam w chwili obecnej bardzo modne dzień/noc, które dobrze się sprawdzają w biurze oraz domu. Żaluzje tez nie są złą opcją, to często kwestia przyzwyczajenia,a na plus na pewno ich solidności wysoka jakość.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w wszystkich pokojach mam rolety. Moim zdaniem są lepsze niż żaluzje.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2017, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak da mnie rolety są ok. Oczywiście muszą być one dobrej jakości. Ciekawą propozycję ma Roletex. Ostatnio właśnie sprawiliśmy sobie rolety od nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >