Zaprojektuj Swój Zysk - e-learning od IWP

« Powrót do grupy: Szkolenia i kursy

22 maja 2011, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w projekcie "Zaprojektuj Swój Zysk". Nasz bezpłatny internetowy kurs składa się z 20 szkoleń e-learnigowych.
Dostarcza on specjalistycznej wiedzy, metodologii i praktycznych rozwiązań, dzięki którym przedsiębiorstwa i projektanci dowiedzą się jak skutecznie tworzyć innowacyjne wzorniczo produkty i zarządzać wprowadzaniem ich na rynek.
Zapraszamy na www.zsz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2011, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przypominamy o bezpłatnych warsztatach e-learningowych! W ramach projektu Zaprojektuj Swój Zysk udostępnionych zostało 20 warsztatów e-learningowych. Weź udział w 5 warsztatach, wyślij nam 5 certyfikatów ich ukończenia i odbierz podręcznik „Design Management. Zarządzanie Wzornictwem”. Zapraszamy!
www.zsz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2020, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, z powodu kwarantanny, teraz jest możliwość zarobienia pieniędzy w Internecie i dobrej zabawy. Bawię się telefonem, jest to bardzo wygodne, korzystam z wielu aplikacji, ale fortuna aplikacja mobilna zawsze była jedną z moich ulubionych, jeśli nie najważniejszą. Mają szczególnie dobry zespół wsparcia - reagują bardzo szybko. W rzeczywistości wszystko jest zawsze na przyzwoitym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2020, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie dorobić w internecie to polecam zakłady bukmacherskie. Aczkolwiek warto wiedzieć, którzy bukmacherzy działają legalnie. Tutaj https://legalne-granie.pl/polska/ustawa-hazar dowa-polska-2020/ poczytacie więcej o ustawie hazardowej, która wprowadziła licencje bukmacherskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2020, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, z powodu kwarantanny, teraz jest możliwość zarobienia pieniędzy w Internecie i dobrej zabawy. Bawię się telefonem, jest to bardzo wygodne, korzystam z wielu aplikacji, ale fortuna aplikacja mobilna zawsze była jedną z moich ulubionych, jeśli nie najważniejszą. Mają szczególnie dobry zespół wsparcia - reagują bardzo szybko. W rzeczywistości wszystko jest zawsze na przyzwoitym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lutego 2021, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie czemu by nie spróbować obstawiania zakładów u legalnego bukmachera. Jeśli ktoś interesuje się sportem to zdecydowanie na STS. Doczytałam gdzie wpisać kod promocyjny w sts ,który uprawnia potem do otrzymania freebetu. Jego maksymalna wartość w zależności od strony to 29 zł. Fajnie na początek.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2021, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli miałabym dziś wybierać, to wydaje mi się, że zdecydowałabym się na coś takiego https://typeo.pl/typ/typ-dnia-14-05-2021/ . TO dobry typ, a na podanej stronie znajdziecie ich jeszcze więcej!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2021, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W tak trudnym czasie nie ma pracy, nie ma hobby, zostałem zwolniony i zacząłem obstawiać. Przynajmniej jakoś wydostać się z sytuacji. Kochałem tenis, więc obstawiam ten sport odpowiednio.Na stronie ewinner.com.pl całkiem możliwe jest zarobienie dobrych pieniędzy w krótkim czasie. Biuro jest popularne wśród graczy i zajmuje wysokie miejsce w rankingu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2021, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli dbacie o swoich pracowników biurowych zachecam lekturę artykułu https://ergotest.pl/ergonomia-w-pracy/ dzięki czemu dowiecie się jak stworzyć im ergonomiczne warunki pracy. Wydaje mi się, że sporo dobrych informacji tutaj jest tego sporo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Szkolenie dla kierowników Liczba postów: 22 Grupa: Szkolenia i... Jeśli szukasz sposobów na samorozwój, w temacie szkoleń warto rzucić okiem na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot warte/interpersonalne/ Znajdziesz tam kur...
  • Rozwój osobisty, jak? Liczba postów: 60 Grupa: Szkolenia i... Możliwości jest dzisiaj wiele, by zadbać o swój rozwój. Na pewno opłaca się inwestować w szkolenia czy kursy, ale koniecznie trzeba poznać siebie i zorganizować...
  • BHP Liczba postów: 124 Grupa: Szkolenia i... Jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, uważam, że każda organizacja powinna posiadać dokument jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Dobrym pomysłem...
  • Szkolenia BHP Opole Liczba postów: 6 Grupa: Szkolenia i... Moim zdaniem rozwój osobisty jest bardzo ważny, warto w niego inwestować czas oraz pieniądze. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę https://coderslab.p...
  • Szkolenie Termowizja w budownictwie 499 zł/osoba Liczba postów: 7 Grupa: Szkolenia i... Decydując się na współprace ze specjalistami zawsze uzyskacie najlepsze możliwe rezultaty. Jeżeli szukacie sprawdzonych szkoleń dla biznesu, to zdecydowanie mog...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >