Zarządzanie pracownikami na budowie

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 września 2017, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej. Zatrudniam obecnie kilkunastu pracowników. Pracownicy są podzieleni na zespoły i równolegle realizują kilka projektów. Chciałbym usprawnić proces zdalnego zarządzania zadaniami w moim zespole, ułatwić komunikację z pracownikami, a także mieć większą kontrolę nad ich czasem pracy czy postępami w wykonywanych zadaniach. Poszukuję mobilnej aplikacji, która pomoże mi usprawnić działanie mojej firmy i nadzorowanie pracowników. Zainteresowany tym tematem natrafiłem na aplikację Xapp. Przedstawione funkcje i możliwości aplikacji wyglądają ciekawie. Poszukuję opinii osób, które w swoich firmach korzystają z tego rodzaju rozwiązań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2017, 18:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystamy z tej aplikacji od kilku tygodni. U nas sprawuje się bardzo dobrze (wykończeniówka). Jeszcze się wdrażamy i uczymy wszystkiego ale już kilka funkcji przekonało nas bardzo do siebie (monitorowanie obszaru pracy, zdjęcia w problematycznych sytuacjach i ewidencja czasu pracy). Jak na razie polecam - jeśli się to zmieni to z pewnością odezwę się na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyj sobie również tutaj https://itelligencegroup.com/pl/czym-sie-zajm ujemy/outsourcing/ . Może warto wdrożyć system informatyczny, który usprawni pracę firmy, jak również kontrolę.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto poczytać wiele na temat rozwiązań, które obecnie są proponowane na rynku i wybrać te najwłaściwsze dla siebie.Jeśli chodzi o systemy informatyczne to możesz zapoznać się jeszcze ze stroną https://hicron.com/offer/supportmaintenance/< /a>

Ten post był edytowany przez Havis dnia: 1 października 2017, 09:08
Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej moim zdaniem ludźmi zarządzać może właściciel firmy, który cały czas jest na budowie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na temat pracy na stanowiskach kierowniczych można sporo się dowiedzieć z tego bloga http://pomorskie-praca.pl/. Oczywiście aplikacje mogą być przydatne, ale wiele zależy od tego jaki styl zarządzania wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2017, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwszy raz słyszę o tej apce. Ja korzystałem z moim zespołem kalendarz googla, darmowy i łatwy do obsługi. Poza tym sam google daje pełno aplikacji, może coś jeszcze wykorzystacie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2017, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem fanem po prostu planowania w zwykłym papierowym kalendarzu. Najważniejsze to moim zdaniem mierzyć siły na zamiary, swoje i pracowników. Poczytajcie sobie też artykuł na temat delegowania obowiązków https://goodpoint.blog/skutecznie-delegowac-o bowiazki/ - ja sam sporo czasu potrzebowałem, żeby się tego nauczyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2017, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

to jest bardzo trudne

_______________________
https://www.admiralspot.com/pl/

Ten post był edytowany przez lokij443 dnia: 10 grudnia 2017, 15:48
Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 07:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Żadna aplikacja nie zastąpi majstra. Przede wszystkim nadzór nad inwestycją budowlaną to podstawa, także nad pracownikami. Nie wiem w czym przydatna by mogła być taka aplikacja, nie wskazuje przecież tempa prac poszczególnych pracowników. Kierownik budowy to osoba która ma pilnować, aby wszystko szło zgodnie z planem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >