Nowoczesne budownictwo?]

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

8 czerwca 2015, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne, to są domy niskoenergetyczne lub pasywne, niezależnie od materiału budowlanego.
Liczy się niskie zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2016, 23:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Aby mieć nowoczesne budynki trzeba zlecić projekt architektoniczny firmie architektonicznej- która ma doświadczenie w realizacjach dużych projektów. Poza tym ważne jest kompleksowe przygotowanie projektu tak żeby budżet projektu był dopasowany do możliwości Inwestora.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 lutego 2016, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

czasem najpierw trochę więcej się zapłaci, ale potem niskie rachunki są bo dobra izolacja itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz buduje sie domy pasywne ogladalem ostatnio kilka realizacji w necie i na zywo firmy WascoVilla, domy drewniane, pasywne a ogolnie interesowała mnie konstrukcja wiązarów, dobra robota, chyba najlepsi w Polsce fachowcy z tej Wascovilla

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2016, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka firma budująca w nowoczesnych technologiach powinna mieć dobry sprzęt, taki jak tutaj http://blog.dzwignice.info/2016/12/12/zuraw-p ortowy/. I wtedy można stawiać nowoczesne obiekty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 stycznia 2017, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

No dla oszczędności przedewszystkim warto zainwestować w nowoczesny dom, z dobrą izolacją.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2017, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mogę się z tym zgodzić, dobra izolacja to podstawa tego aby zaoszczędzić ciepło, a zdecydowanie najbardziej opłacalny jeżeli chodzi o nowoczesne budownictwo będzie dom pasywny, wiele informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.Askorpdomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne budowle czy domy łączą innowacyjne elementy z tradycją. Dzięki temu powstają przepiękne budynki. Niezwykle ważne są elementy szklane http://stefania.pl/pilkington-profilit-realiz acje/ Budynki z elementami szklanymi wyglądają przepięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2017, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeszłam się wirtualnie po apartamentach Zdrowie, będących obecnie realizacji przez Budimex, na Srebrzyńskiej 42 w Łodzi. To dla mnie miejsce idealne dla wymagających. Świetny projekt, lokalizacja-blisko do centrum a jednocześnie piękny widok, cisza i spokój. Przykładowe aranżacje apartamentów tez zrobiły na mnie wrażenie - sami się przekonajcie, jak to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie nowoczesne budownictwo to jakaś ciekawa technologia - podkreślona jeszcze ciekawym designem. Z technologii na pewno fajną ciekawostką są pustaki Porotherm T, czyli ceramika z wypełnieniem z wełny mineralnej. To tak naprawdę ściana jednowarstwowa, ale z parametrami termicznymi jak ściana dwuwarstwowa (U przegród zewnętrznych na poziomie domu pasywnego). Gdybym miał kasę - prawdopodobnie bym stawiał dom w tej właśnie technologii.

Natomiast w kwestii designu to bardzo podobają mi się dachówki schodzące na elewację i kładzione pionowo. Tak można kłaść dachówki płaskie (typu Orea 9). Wygląda to super i wizualnie obniża dom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 136 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >