Zbiorniki na deszczówkę Warszawa

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

18 lutego 2015, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprzedajemy Szamba betonowe i zbiorniki na wodę deszczową w miejscowości Warszawa, szczegółowe informacje kontakt telefoniczny.

Zakład EUROBET tel: 723 311 179
Lub zapraszam na PRIV.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2015, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zbiorniki na deszczówkę to fajna sprawa jest – w naszym klimacie sprawdza się bardzo dobrze. Moim znajomi spod Szczecina zamawiali takie w firmie MiM. Kiedyś ich odwiedziłem i widziałem całą instalację – według mnie opłaca się do domu jednorodzinnego coś takiego montować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2015, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zbiornik na deszczówkę zakupiłem tu www.zbiorniki.szczecin.pl i muszę przyznać, że było warto, bo zbiornik jest super jakości, a do kupna tego zbiornika w głównej mierze przekonała mnie rzetelność firmy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2015, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

to prawda, zbiorniki z www.zbiorniki.szczecin.pl są naprawdę na wysokim poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2020, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: hjyjy napisał: to prawda, zbiorniki z www.zbiorniki.szczecin.pl są
naprawdę na wysokim poziomie.


Co racja to racja - swego czasu też kupowałem od nich zbiornik na deszczówkę i świetnie spisuje się u mnie do dnia dzisiejszego. Z perspektywy czasu to był zdecydowanie dobry zakup. Produkt wart każdej wydanej złotówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 września 2020, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój bardzo dobry przyjaciel powiedział mi że na pewno bardzo dobrze zrobię jak skorzystam z firmy zbiorniki do zbierania deszczówki .Ta firma naprawdę jest bardzo profesjonalna.

Ten post był edytowany przez igor44656556 dnia: 21 września 2020, 18:25
Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2021, 10:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdy mówimy o deszczówce warto być świadomym co to są kwaśne deszcze?Polecam poczytać mimo, że temat się wydaje banalny i każdemu znany.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • hydraulik warszawa Liczba postów: 43 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...
  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >