barek i alkohole

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

31 października 2021, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A co do alkoholu to możecie wyrazić swoją opinie nt. detoksykacji alkoholowej we Wrocławiu? Znajomy jest uzależniony od alkoholu i chce zacząć z tym walczyć. Pamiętam jak miał kiedyś barek z alkoholem i niestety ale poszło to w złą stronę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 października 2021, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Vadodara is a large city in the Indian state of Gujarat. It is the administrative headquarters of Vadodara District and is located on the banks of the Vishwamitri river, 141 kilometres from the state capital Gandhinagar. The railway line and NH 8 that connect Delhi and Mumbai pass through Vadodara.

Vadodara

Vadodara is a large city in the Indian state of Gujarat. It is the administrative headquarters of Vadodara District and is located on the banks of the Vishwamitri river, 141 kilometres from the state capital Gandhinagar. The railway line and NH 8 that connect Delhi and Mumbai pass through Vadodara.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Oświetlenie Liczba postów: 481 Grupa: Oświetlenie... Warto zróżnicować wybór oświetlenia w zależności od tego gdzie jest w jakim pomieszczeniu, czemu ma służyć. https://www.decoroom.eu/blog/
  • Jakie oświetlenie w przedpokoju? Liczba postów: 171 Grupa: Oświetlenie... Jeśli przedpokój nie jest wysoki, to oświetlenie punktowe, np. tubowe, sprawdzi się najlepiej. https://www.decoroom.eu/blog/
  • sklep z lampami Liczba postów: 130 Grupa: Oświetlenie... W przypadku mojej firmy codziennie nadawane są setki przesyłek, dlatego korzystam z usług sprawdzonej platformy logistycznej. Jeżeli jestescie zainteresowani ty...
  • Oświetlenie do makijażu Liczba postów: 8 Grupa: Oświetlenie... Oj na tych sprawach ja się nie znam i wydaje mi się, że w głównej mierze należy nastawić się na dobór odpowiednich kosmetyków. Z tego co słyszałem to bardzo waż...
  • Hej, co myślicie o takim żyrandolu? Liczba postów: 16 Grupa: Oświetlenie... Według mnie przede wszystkim rozglądając się za nowoczesnymi propozycjami w dobrej jakości wykonania to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ró...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >