ciekawe dekoracje

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29

23 listopada 2021, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uwielbiam panele tapicerowane i moim zdaniem to jest najnowszy krzyk mody. Sam mam w swojej willi takie panele tapicerowane i powiem wam, że świetnie się to sprawdza. Panele tapicerowane zamówiłem w tej firmie https://www.mjdecor95.pl/oferta/panele-tapice rowane-scienne i firma wykonała szybko, sprawnie i w przystępnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2021, 09:20

Nie powiem dekoracje są potrzebne ale bez przesady. Nie mówię, że nie mam ozdób w domu. Mam i właśnie w slf24.pl kupiłam kolejne. Dokładniej mówiąc zamówiłam nowe poduszki dekoracyjne do salonu i sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2021, 19:26

Ostatnio coraz popularniejszym dodatkiem stają się okładziny ścienne. Rozwiązania zaproponowane przez https://eurodeco.pl/okladzina-scienna-pcv zawitały także i w naszych wnętrzach, nadając im dodatkowego smaku i estetyki. Myślę, że i Ciebie może to zainteresować .

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2021, 22:41

Na ściany to płytki ręcznie formowane Vandersanden. Jakość i sto procent pewności, że wszystko będzie funkcjonować dokładnie tak, jak należy. Dekoracja trwała i od razu dająca odpowiedni efekt

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2022, 11:19

Mam płytki Vandersanden w pokojach i przedpokoju. Trwała dekoracja, zabezpieczajaca ściany przed uszkodzeniami i plamami. Jak najbardziej polecam i nie zamineniłbym płytek na nic innego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 29 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  27 28 29

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Remont łazienki Liczba postów: 197 Grupa: Ciekawe pom... Z jednej strony nie ma co oszczędzać, a z drugiej nie trzeba też wydawać obłędnie dużych pieniędzy. Liczy się zdrowy rozsądek.
  • Wczasy w Hiszpanii Liczba postów: 12 Grupa: Ciekawe pom... Użytkownik elaci123 napisał: Od dawna marzy mi się Hiszpania. Niestety ceny są zbyt wysokie To może przyjrzyj się wakacjom na Sardynii? https://www.paczto.pl/s...
  • Wanna z prysznicem? Liczba postów: 57 Grupa: Ciekawe pom... Według mnie jeżeli już chodzi o poszukiwania przede wszystkim trwałych i jednocześnie funkcjonalnych propozycji wyposażenia łazienkowego to serdecznie zapraszam...
  • Tapety dekoracyjne Liczba postów: 373 Grupa: Ciekawe pom... Szanowni Państwo, W przypadku tapet kluczowe jest odpowiednie przygotowanie podłoża. Najlepiej, aby powierzchnia była równa, gładka oraz zagruntowana. Do wygład...
  • Osuszacz powietrza - który wybrać? Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... osuszacz powietrza to nie odświeżacz :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17328 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 422

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >