czym wyczyścić płytki po fudze?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

6 sierpnia 2009, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

tak jak w temacie mój problem, to płytki na których została cienka warstwa fugi. Nie były dokładnie wyczyszczone po fugowaniu. Jak i czym mogę je wyczyścić, tak żeby nie porysować płytek?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2009, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli to dość świeża sprawa to powinno wystarczyć namoczenie i dotarcie ściereczką.
Jeśli nie, rozejrzyj się po tych produktach - http://www.hgpolska.pl/component/option,com_produkty/Itemid, 78/catid,2/id,18/grupa,plytki-ceramiczne/produkt,hg-srodek-d o-usuwania-cementu-zapraw-klejowych/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2009, 01:42

Zgadzam sie: good 0 bad

na świeżo to morka szmatka - tylko często trzeba wymaczac, żeby nie porysowac plytek

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2009, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

hmm, no właśnie w tym problem, że ta fuga to chyba dość stara jest. Bo my się wprowadziliśmy do tego mieszkania w tym tygodniu i tak już było. A przy oglądaniu mieszkania nikt nie zwrócił uwagi na fugę. Próbowałam namaczać ale niestety nic to nie dało. :cry:

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2009, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

No to pozostaje chemia..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2014, 07:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Po fugowaniu na drugi dzien kiedy jeszcze jest pyłowy nalot należy:wlej dwie miarki octu i dwie miarki wody.Czysta sciereczką wymyj i dokładnie oplucz sciereczke.Potem po przemyciu użyj papierowego recznika i wytrzyj do sucha.Wypróbowalam-schodzi pył i lśnią płytki-polecam.Gaja68

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2015, 06:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie brzmi czy to są płytki ceramiczne czy gres polerowany. Jeśli ten drugi no to raczej jest już pozamiatane i nie pomogą nawet profesjonalne środki czystości.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2018, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za podpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2020, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za podpowiedzi. A gdzie najtaniej kupić najlepsze środki?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2021, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zastawa stołowa Liczba postów: 103 Grupa: Porady i op... Lubię mieć mieszankę od sasa do lasa talerzy, kubków, misek... Więc u mnie na jednym stole prawdziwa porcelana staje koło najpodlejszego fajansu, aluminiowy wid...
  • Firma do przeprowadzki do Słowacji Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Jupiter Przeprowadzki jeżdżą po całej Europie, mnie przeprowadzali i jestem bardzo zadowolony, na ich stronie jest też oferta przeprowadzki Słowacja https://jup...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 4 Grupa: Porady i op... Cześć. Kiedyś tak utknąłem w kolejce w banku, że siedziałem dwie godziny. Myślałem o tym, jak trochę poprawić humor i może wygrać coś drobnego. Stronę top 10 ca...
  • Co zrobić żeby meble się nie rysowały? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Mówią, że naprawdę jest lepsza jakość i trwałość. Poszperałem trochę w tym temacie i znalazłem kilka miejsc, które oferują doskonałe opcje sklejki specjalnie na...
  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 66 Grupa: Porady i op... Przeczytajcie również te porady - https://www.kujawy.info/aktualnosc/jakie -cechy-powinien-miec-materac-dwuosobowy/ . Wybór materaca dla pary warto dobrze przemyś...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 122

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >