dekoracje dodatki aranzajce

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

8 października 2014, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja postawiłam na duże scienne lustro, które zamówiłam u szklarza www.szkielko2.pl chciałam mieć nietypowy wymiar i nigdzie nie mogłam znaleźć takiego. A w wasztacie bez problemu zrobili mi takie lustro ze przeszło moje oczekiwania.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:05
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2014, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik januszko napisał: Do tego wybierz gniazdka pod kolor ścian
albo mebli i będzie się fajnie komponować. Tylko uważaj
przy zakładaniu.


a mam pytanie odnośnie tych gniazdek... skłaniam się do gniazdek Legrand, bo w całkiem dobrej cenie oferuje je firma http://www.algrakrol.pl/. polecasz je? wnioskuję, że znasz się na rzeczy, skoro sam o nich wspomniałeś przy aranżacji, a nie ukrywam że estetyka jest dla mnie olbrzymie ważna, dlatego tak się zainteresowałam ofertą...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2014, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W tej chwili jest cała masa dodatków, które nie tylko bardzo fajnie wyglądają, ale są też w sobie funkcjonalne. Jak wejdziecie na 9design znajdziecie masę ciekawych akcesoriów. Od jakiś funkcjonalnych krzeseł po dużo mniejsze elementy. Nie ukrywam, że niektóre rozwiązania mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem bardzo fajnym dodatkiem jest na przykład dekoracyjna folia ochronna. Można taką dostać na przykład w http://jkszyby.pl/oferta/folie-okienne - ja od nich zamawiałem. Dobrze przylega do szyby, nie odpada, można ją dopasować do każdego rozmiaru okna. Nie mam rolet ani żaluzji, tylko folię i białe firany.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2015, 17:17

Zgadzam sie: good 0 bad

A co takiego zapewnia dekoracyjna folia ochronna? Bo szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem,już wolę zwykłą fototapetę z wybranym motywem która będzie jednocześnie fają ozdobą. Zresztą kilka ciekawych opcji,dodatków jak i samych mebli znajdziecie u nas na www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2015, 00:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zwykle staram się wykorzystywać jak najmniejsza ilość dodatkó

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A chcecie ciekawy element dekoracyjny? Powiem wam, że grzejnik co wygląda jak fototapeta. Bajera, znajomi myślą, że to fototapeta a tu nagle ciepło idzie od niej :D. Znalazłem je na stronie www.instalprojekt.com.pl . Był to trafny zakup. W salonie wygląda bosko.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:02
Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2015, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze jako dodatki sprawdzają się kinkiety. Swoje kupiłem u galeria.heban.pl i gdy pozostawi się tylko je włączone, to tworzą niesamowite wrażenie oświetleniowe.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 6 października 2015, 19:03
Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2015, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie ostatnio strasznie podobają się dodatki i dekoracje wykonane z metalu - wyglądają bardzo oryginalnie i niepowtarzalnie. Jeśli całość pomieszczenia urządzona jest w podobnym stylu dodatki takie wkomponują się we wnętrze wyjątkowo dobrze. Mnie szczególnie przypadły do gustu kwietniki, butelkowce i parasolniki ze sklepu http://www.versanis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2015, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrze jako dekoracja sprawdza się sztukateria wewnętrzna. Ze względu na różnorodność kształtów komponują się z każdym stylem wnętrza i nadają mu elegancji, stylu i szyku.
Dzięki dużej ilości elementów (listwy ścienne i sufitowe, panele ścienne czy panele dekoracyjne 3D, listwy oświetleniowe, rozety, itp) można stworzyć efektywne dekoracje na ścianie, suficie, ozdobić okna czy drzwi. Łączenie jej z różnymi dekoracjami, materiałami sprawi, że wnętrze nabierze indywidualnego charakteru.
Gotowe elementy można, od razu po przyklejeniu, malować.



Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >