domek letniskowy

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

31 lipca 2013, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Planuje zakup małego gotowego domku letniskowego. Gdzie najlepiej kupić i czy firma zobowiązuję się do dotransportowania go na teren i zamontowania go?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie lepiej wyjdzie samemu postawić taki domek letniskowy? Będziesz go przynajmniej pewny, a koszty jeśli przy gotowym doliczyć transport, "zamontowanie" to wyjdą na to samo. Odezwij się do mkk budownictwo, może spróbują Ci wycenić taki mały letniskowy domek, fajna sprawa swoją drogą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 grudnia 2013, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie budowa takiego domku pewnie faktycznie bardziej by się opłacała od zera...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2014, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej jest kupić domek letniskowy, ale uwaga - zazwyczaj wymagane jest zezwolenie na budowę czy generalnie postawienie takiego obiektu. Można to jednak sprytnie ominąć kupując domek na kółkach. Tu jest firma, która buduje takiego domki na zamówienie - http://www.letniskowo.pl. Warto podkreślić, że są to domki w pełni wyposażone.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2014, 03:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No super te domki są. Naprawdę fajnie wyglądają, te panele z zewnątrz świetnie się prezentują. Ja widziałem kiedyś, jak ludzie dobudowali sobie ten dół, tak że kółek nie było widać i tego pustego miejsca. Deski po prostu pociągnęli do dołu i wyglądało to, jakby dom stał na ziemi. Widzę, że oni też transportują te domki w określone miejsce. Ciekawe, ile taki transport kosztuje. Ja myślę, że wygodniej jest kupić gotowy domek. Nie są one drogie, ceny są przystępne, a domek jest gotowy do odbioru już po około pięciu tygodniach i - co warto podkreślić - umeblowany i wyposażony wewnątrz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2014, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z moimi przedmówcami. Letniskowo ma atrakcyjną ofertę domków. Dużym atutem jest tu na pewno polska produkcja (warto jednak wspierać naszych rodzimych przedsiębiorców, udowadniając tym samym, że Polacy potrafią być solidnymi producentami). Spójrzmy chociaż na zastosowaną tu kompleksowość rozwiązań - domek można zamówić wyposażony od A do Z, gotowy już do zamieszkania. To bardzo wygodne. Można też oczywiście wybrać wariant do samodzielnego umeblowania - to już według potrzeb i upodobań. Również duży wybór materiałów wykończeniowych jest tutaj ogromnym plusem. Mi najbardziej spodobały się te dwa domki: gotowy domek letniskowy i gotowy domek letniskowy 2.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 08:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukacie gotowych domków pod Warszawą to polecam Wam zwrócić uwagę na ofertę firmy Tanga.pl. Jedna z lokalizacji jaką proponują swoim klientom to osiedle domków na terenie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja zastanawiam się nad zakupem domku letniskowego nad morzem. I tak jeździmy nad morze kilka razy w roku, więc myślę, ze to byłaby opłacalna inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2016, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawą opcją są tez apartamenty nad morzem. My się zdecydowaliśmy na zakup nowego mieszkania w ramach inwestycji Baltic park http://master-house.com.pl/. Mamy apartament z dużym tarasem bardzo blisko morza.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak byście szukali dobrego tarasu do domku letniskowego to polecam tą firmę http://www.eko-deska.pl/ robia piękne aranżację

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Zielona Góra- jakieś sprawdzone firmy? Liczba postów: 17 Grupa: Firmy budow... Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniedzy. W przypadku mojego biznesu korzystam z usług profesjonalnej firmy....
  • ŁÓŻKO LOFT Liczba postów: 1 Grupa: Firmy budow... Tak naprawdę to wiele osób powinno skorzystać z łóżko loft 160x200 . To jest po prostu bardzo dobra oferta.
  • hydraulik warszawa Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Niezależnie od tego, czy jest to naprawa drobnej awarii w domu jednorodzinnym czy też kompleksowa modernizacja instalacji w biurowcu, Sebastian Kopaczuk i jego....
  • prace na wysokości Liczba postów: 51 Grupa: Firmy budow... Jeżeli interesują Cię usługi wysokościowe, sprawdź pełną ofertę firmy pod tym adresem: https://alpinizmprzemyslowy.pl/uslugi-wy sokosciowe-oferta/ Znajdziesz ta...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 61 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie z https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-kielce/ jest niezwykle istotnym narzędziem dla firm remontowych, które chcą skutecznie dotrzeć do swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 278

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >