działka koło lasu kupić czy nie?

« Powrót do grupy: Zanim będziesz mieć własną działkę

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 maja 2009, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

witam, jak myślicie mam okazje kupić dość dużą działkę budowlaną za niewielką cenę koło lasu. do lasu jest jedynie 50 metrów, a do najbliższego sąsiada ponad 0,5 km. co myślicie o takim punkcie na budowę domu? wszystko niby się zgadza ale fajna działka itd, ale przeraża mnie trochę fakt elektryki, tak blisko lasu, to podczas jakiś burz, może pozrywać linie energetyczne zresztą jak wszędzie ale pewni tak szybko ich nie naprawią na takim odludziu. poradźcie mi coś

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2009, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

co do energetyki to tak jak mówisz wszędzie może pozrywać linie, co do napraw to różnie bywa i nieważne czy jet to odludzie czy jakaś porządna miejscowość. Pytanie podstawowe o czy lubisz takie zaciszne miejsca z dala od sąsiadów? Czy wolisz mieć kogoś bezpośrednio "za płotem" :wink: a ta odległość do sąsiada nie jest aż tak bardzo przerażająca, ludzie mieszkają w większych odległościach i nie narzekają. Jeżeli mówisz, że to dobra okazja to ja bym się skusił bo punkt dobry jak każdy inny :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2010, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Na twoim miejscu też bym się nie zastanawiała tylko brała skoro taka trakcyjna cena :) Miejsca jak najbardziej zazdroszczę, nie ma to jak mieszkanie na łonie natury. Zresztą muszę Ci powiedzieć, że nawet jeżeli miejsce Ci się znudzi (będzie Ci tam za spokojnie), to bez problemu ją sprzedasz i jeszcze nieźle na tym zarobisz (bo coraz więcej ludzi ucieka z miast do właśnie takich, spokojnych miejsc)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2010, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sam bym się skusił na taką działkę. Wydaje mi się że przy lesie to może być trochę więcej robactwa w lecie (mam na myśli komary, meszki). Ale działeczka w zacisznym miejscu jak dla mnie to bomba

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2010, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

blisko na grzybki ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2012, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym kupował jak nic



Agencja reklamowa Gdańsk

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2013, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak oceniacie sensowność zakupu takiej nieruchomości?
http://ofertygruntow.pl/ogloszenie/11694/Dzia lka-24300-m2-w-SUCHAN
Czy cena 2,5 zł za metr nie jest bardziej niż podejrzana?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2013, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Pamiętaj, że ludzie sprzedają albo dlatego że chcą, albo dlatego, że muszą. Być może właściciel potrzebuje na gwałt pieniędzy. Jeśli masz taką sumę, jesteś w stanie dokładnie sprawdzić działkę, to przejmuj. Jeśli to faktycznie jest okazja, to długo nie postoi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2013, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja po prostu sprawdzę plany zagospodarowania terenu. Być może tam ma powstać jakieś wysypisko, albo obwodnica. Jeśli nie powstanie tam nic w tym stylu to najpewniej przejmiemy to - bez wątpienia warte swojej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2013, 16:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jeszcze, czy działka jest uzbrojona czy nie. Jeśli nie to warto się dowiedzieć ile będzie kosztował przyłącz. Pytanie numer dwa to kwestia jakiej jakości jest droga dojazdowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >