elektryczne nozyce do cięcia żywopłotu-lidl

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

8 sierpnia 2013, 21:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Co sądzicie o oferowanych ostatnio przez lidl elektrycznych nożycach do cięcia żywopłotu? Cena kusząca, dlatego pytam...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 sierpnia 2013, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Już bym wolał dołożyć nieco więcej $$ i kupić takie nożyce co wiem że mi się nie zepsuje po pierwszym sezonie...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2014, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno kupiłem w Lidlu elektryczne nożyce do żywopłotu. Udało mi się je użyć 2 razy i przestały pracować. Lepiej jest dodać 50 zł i kupić jakieś porządnej firmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Żadnego sprzętu nie kupuje się w Lidlach i innych Biedronkach. No chyba, że ktoś chce jednorazowy...

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2015, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałem takie elektryczne nożyce od Proline, są droższe niż te z Lidla czy z Biedronki, ale na pewno i solidniejsze. Mam od tej firmy już trochę sprzętu ogrodniczego, jestem z niego zadowolony. elektrycznych nożyc nie mam, wolę robić wszystko samodzielnie. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2015, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

"droższe to pojęcie względne" zanim kupisz drugi zestaw narzędzi proline, te z lidla wymienisz ze 3 razy i nagle proline robi się tanszy ;P

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2015, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No to fakt, a Lidl to chyba funkcjonuje też w ten sposób, że opycha się tam nadwyżki towarowe, których gdzie indziej sprzedać się nie dało. Wiadomo też w przypadku normalnej marki gdzie zgłosić się w razie usterki, naprawa gwarancyjna jest pewniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 kwietnia 2015, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Niby ten sprzęt z lidla wygląda jak wszystkie dostępne w innych sklepach tylko nie wiadomo jak to jest w przypadku awarii itp. Dlatego polecam Tobie kupić w jakimś sprawdzonym punkcie, gdzie prowadzą serwis. Ja kupowałem swoje nożyce Grizzly EHS 750-69D przez sklep internetowy z takimi narzędziami.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2015, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja je kupiłem i... działają! Tak, po kilku miesiacach nie ma z nimi problemu. Ale to pewnie dlatego, ze od razu po zakupie wziąłem taki naprawdę dobry środek do impregnacji (z Nanotechu). Wszystko się da, tylko trzeba o niektóre rzeczy dbać żeby się nie rozwaliły :P

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2018, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

takie nożyce są super sprawą, mega pomocne i nie trzeba używać tyle siły. Dla osób lubiących zadbany żywopłot idealne
www.drewbud24.pl/dachy_z_trzciny.html

Ten post był edytowany przez drewbud dnia: 9 lutego 2018, 11:30
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >