fajne baterie?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 grudnia 2011, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie polecacie wypasione baterie łazienkowe? Fajne i niecodzienne z wyglądu ale tez w jakiejś rozsądnej cenie tak do 1500 PLN?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2011, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaką potrzebujesz? Wannową, prysznicową? Mogę polecić fajną baterię, która ma funkcję oszczędzania wody za pomocą specjalnego przycisku - EcoLed., który świecie na zielono jak zuzywasz mało wody i jestes Eko a na czerwono jak lejesz wode za długo. Po 4 minutach sama odcina Ci wodę ;)
Wszyscy moi znajomi zwracają na nią uwagę jak pójdą do łazienki i musze robić demonstrację. Więc jeżeli szukasz czegoś przykuwającego uwagę to ta bateria na pewno zrobi na tobie wrazenie. Jak działa, może zobaczyć na stronie - http://www.oraseterna.com/pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 grudnia 2011, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie, łatwiej by było polecić, jeśli wiedzielibyśmy do czego ma być ta bateria.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2011, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Podejrzewam ze autorowi chodzi o baterię prysznicową,a więc 1500zł to duży budżet i możesz wybrać coś fajnego. Szukaj w dobrych sklepach internetowych,teraz są atrakcyjne promocje z okazji świat.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2011, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

też kwestia gustu, jak pisałam wcześniej, każdy ma inną definicję fajności.
Ma być chromowana, z mosiądzu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2011, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z Gocha, fajność to pojęcie wzgledne. To co dla jednego jest ładne, innemu się nie spodoba. Baterie dobrze jest dobrać do stylu w jakim masz łazienkę. Może zobacz sobie jakieś baterie z serii retro.Wyglądają niebanalnie. Można spokojnie znaleźć coś do 1500 zł.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2011, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj tak uwielbiam takie pojęcia jak "fajne" trzeba właśnie liczyć się z tym że nie dla każdego fajne jest fajne, wiem wiem wyszło teraz masło maślane ale takim samym masłem jest to słowo hehe

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2012, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Duży wybór jest na madix.com.pl - tradycyjne, czasowe, bezdotykowe, retro itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2012, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja,to nic innego jak kwestia gustu. Z doświadczenia mogę jednak powiedzieć,że bardzo dobrze sprawdzają się srebrne baterie łazienkowe z regulacją temperatury w słuchawce prysznica.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2012, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Te baterie o jakich piszesz czyli srebrne jak dla mnie są najbardziej praktyczne i pasują do każdego wnętrza, a w kształtach to można wybierać i przebierać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...
  • jaka łazienka Liczba postów: 327 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 174 Grupa: Najnowsze t... Jakie łóżko wybrać dla nastoletniego dziecka?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >