firma budowlana

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

1 grudnia 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsza kwestia jest taka aby firma była solidna i godna zaufania, a przy tym również terminowa, obojętnie czy bezie ona z Warszawy, Łodzi czy Poznania, Liczy się przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim z województwa Śląskiego mogę polecić firmę budowlaną www.tsgtm.pl Współpracowałem z nimi podczas budowy mojego domu i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Mają duże doświadczenie w budowie domów i udzielają wszelkich niezbędnych informacji i porad.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2017, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma kupiła piękny segment pod warszawą w Górze Kalwarii z http://pbekodom.pl/ . Jak na segment nieduży to jest bardzo fajny i ustawny. Podobają mi się takie małe przytulne mieszkanka.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dobrą i sprawdzona firmę budowlaną, która zajmie się organizacją materiałów oraz aranżacją i wykończeniem ogrodu lub ogrodzenia, to polecam zerknąć także na Rszmicio.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór i kompleksową, fachową obsługę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2018, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Od siebie mogę dodać namiar na firmę, która budowała nasz dom - Espiro Property. Zdecydowanie warta jest polecenia, budowa domu pod klucz z ich udziałem to sprawnie przebiegający proces, bez stresu i niepotrzebnych nerwów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 stycznia 2018, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam również podnośniki koszowe, które bardzo przydają się podczas wielu prac związanych z budową domu, możecie je bez problemu wypożyczyć na
www.Podnosniki-lodz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2018, 22:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o budowa domów Warszawa, to jaką firmę budowlaną możecie polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na sprawdzonych namiarach :) Firma powinna być przede wszystkim solidna i terminowa, a także budować pod klucz.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w Szczecinie, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się pracami budowlanymi, polecam www.skybud.eu Współpracowałem z nimi i mogę wam powiedzieć że pracują tam fachowcy, na których można polegać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii firm budowlanych to warto szukać ich właśnie na forach internetowych i najlepiej jeżeli będą z polecenia, sprawdzone i godne zaufania. Im więcej takich adresów tym rzecz jasna lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2019, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój przedmówca ma sporo racji. Jednakże musimy pamiętać o tym, że zawsze podstawą przy budowie domu, jest wybór odpowiedniego projektu. Bardzo wiele propozycji tego typu możemy znaleźć w
MGProjekt .
Są tam dostępne m.in. projekty domów: piętrowych, z użytkowym poddaszem, czy nawet rezydencje, funkcjonalne i atrakcyjne pod względem wizualnym. Ponadto z uwagi na fakt, iż pracownia ta jest dobrze rozpoznawana, nie będzie większych problemów ze znalezieniem fachowców, którzy podejmą się budowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >