inspektor budowlany

« Powrót do grupy: Opinie

20 stycznia 2009, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy obcokrajowiec, który studiował budownictwo i ma doświadczenie, ale wszystko to robił za granicą i nie za dobrze mówi po polsku ma szansę zostać inspektorem budowlanym w Polsce?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 11:16

Uważam, że co do języka to zawsze można się szkolić i przez jakiś czas przemęczyć się z np. "asystentem". Praca za granicą w tym zawodzie to dość duży prestiż. Moim skromnym zdaniem powinieneś jak najbardziej strać się o pracę, uważam też że dużo przedsiębiorców szuka tak wykształconych i to jeszcze z doświadczeniem "fachowców".
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2017, 19:17

Jadąc właśnie do pracy za granicą warto jednak znać dobrze język obcy :) Kolejną sprawą, która dużo ułatwia są właśnie konta walutowe w euro :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2018, 12:05

Tylko ciekawe jak taki prestiż ma się do tego, że często nasze uprawnienia nabyte w Polsce nie mają racji bytu za granicą, coś o tym wiem, bo na własnej skórze się przekonałam. Z resztą nie mam co tutaj za dużo pisać, wystarczy wejść na artykuł http://dzwignice.pl/polskie-uprawnienia-udt-a -ich-uznanie-w-krajach-ue/i przeczytać, ile nasze uprawnienia UDT mają uznania za granicami kraju.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2019, 17:18

Bardzo dużo osób korzysta tylko z prac sezonowych. Jadą na 3 miesiące, wracają na miesiąc i jada ponownie. Jest to możliwe również dzięki tanim przejazdom http://safe-bus.com.pl/busy-do-belgii-z-kosza lina.html . Busy jeżdżą regularnie, więc nie ma problemów z zaplanowaniem dojazdu.

Ten post był edytowany przez izabela67 dnia: 1 lutego 2019, 17:19
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2019, 20:49

Użytkownik izabela67 napisał: Bardzo dużo osób korzysta tylko z prac sezonowych. Jadą
na 3 miesiące, wracają na miesiąc i jada ponownie. Jest
to możliwe również dzięki tanim przejazdom http://safe-bus.com.pl/busy-do-belgii-z-kosza
lina.html
. Busy jeżdżą regularnie, więc nie ma
problemów z zaplanowaniem dojazdu.

Ja zdecydowałam sie na praca w Holandi
, wszystko załatwiłam przez Agencję Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Europersonnel . Polecam skorzystac z ich ofert, bo są bardzo ciekawe i mają dobre stawki godzinowe

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Rozwój turystyki Liczba postów: 26 Grupa: Opinie Coraz częstszym kierunkiem podróży są gospodarstwa agroturystyczne. Można w nich prawdziwie wypocząć i zasmakować nieco innego życia. Ja także uwielbiam małe mi...
  • POMOCY Liczba postów: 9 Grupa: Opinie może nagłośnij sprawe, albo zrob reklame czy coś? Ja po reklame zgłaszam się do tej firmy, moze i tobie pomogą: https://stomatologia.314.pl/
  • Adwokat lub radca prawny w Łodzi od prawa budowlan... Liczba postów: 10 Grupa: Opinie Bardzo dużo z tego wątku wyjąłem informacji.Te informacje na pewno bardzo mi się przydadzą. ___________________________ __________________________ kancelarie ad...
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 30 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...
  • Jak zaoszczędzić na transporcie Liczba postów: 350 Grupa: Opinie JEst kilka sposobów na to by zaoszczędzić na transporcie. Pierwszym jest znalezienie firmy, która oferuje konkurencyjne ceny. Kolejnym jest wybór taniej metody....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15762 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >