izolacja natryskowa

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

11 lutego 2020, 15:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Również zamawiam większość materiałów izolacyjnych z Folimpexu , boo maja świetne ceny i wysoką jakośc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2020, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wygrywa jednak mimo wszystko firma Folimpex. U nas zrobili wszystko na najwyższym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2020, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Produkty do izolacji, a także usługami izolacyjnymi zajmuje się firma Folimpex. Wszystko w dobrej jakosci i korzystnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2020, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najlepsze materiały izolacyjne ma w swojej ofercie firma Folimpex. Nie ma się do czego przyczepić. Cenowo konkurencyjni, a jakościowo - top level

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2020, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też zamawiam materiały izolacyjne od firmy Folimpex, U nich wyjątkowo wysoka jakość idzie w parze z niską ceną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2020, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Kamil35 napisał: Ja też zamawiam materiały izolacyjne od firmy Folimpex, U
nich wyjątkowo wysoka jakość idzie w parze z niską
ceną.

Faktycznie w porównaniu z konkurencją ich ceny są bardzo atrakcyjne. Materiały jakościowo też dobre. Robiłem u nich zamówienie i nie mam do czego się przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2020, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

to nie jest według mnie jeszcze tak sprawdzona technologia, nie będzie wiadomo za 20 lat, jak taka piana się zachowana fundamentach czy elewacji. A tymczasem są naprawdę sprawdzone metody izolacji jak właśnie zastosowanie styropianu. Materiał bardzo dobry, o niskiej lambdzie, praktyczny w obróbce

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2020, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja także zdecydowałem się na ocieplenie domu jednorodzinnego pianką PUR. Wybrałem to rozwiązanie ze względu na szybki montaż, bardzo dobre właściwości termoizolacyjne i wieloletnią trwałość. Usługę montażu pianki wykonała dla mnie firma www.sin-pur.pl .

Zgłoś | Cytuj | Link
Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2020, 07:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Rate my professor

Searching professor ratings has not in any degree been easier. Throughout as regards gentleman reviews at , professor reviews, and more. Restraint ceremonious professor ratings from students, as in fine as comments from premature students. If you’re looking in berth of more clear-cut results, you can profit filters to acquit your professor ratings search and reckon to your search experience.

Be like sites:diminish my professor 9824555

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >