jaka łazienka

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸

26 marca 2018, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie rozumiem jak łazienka może być nowym rodzajem salonu ;) ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A widzieliście teraz takie łazienki w sypialniach ??? podoba wam sie takie rozwiązanie??? Dobra.... wanna rozumiem ale ubikacja i to jeszcze za przeźroczystą szybą....

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 kwietnia 2018, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o łazienkę w sypialni to moim zdaniem pomysł jest bardzo ciekawy i na pewno komfortowy bo mamy wtedy swoją prywatną łazienkę. Nie musi być to przezroczysta szyba, ta sprawdzi się w designerskich wnętrzach.


www.Laminadar.com

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ja wiem.... mże wanna tak ale reszta.... i to jeszcze za szkłem. Fajnie by bylo oglądać żonę w wannie ale juz w innych sutyacjach to może niech to zostanie już za ścianą.... nie chodzi o jakies tam uprzedzenia czy coś...ale jednak sprawy łazienkowe to juz jest intymna sprawa każdego.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Też tak uważam....wanna okej ale inne części łazienki to za ścianą proszę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2018, 00:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mi się takie rozwiązania nie podobają- trochę intymności. Inaczej jak ktoś mieszka sam to co innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2018, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie bez przesady, ale w sypialni? Dlaczego nie?

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_ rs

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Osoby, które mają duży dom i mogą pozwolić sobie na bardzo przestronną łazienkę, podłogę wyłożyć powinny drewnem. Do tego kabina, bez brodzika, otwarta z 2 stron.

Całość uzupełni grzejnik Sensium, który posiada czujniki, podświetlenie LED i głośnik, a sterować nim można przez telefon.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj nie całkowicie nie mój styl..... chociaż łazienka idealna do sprzątania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2018, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla czego ??? ładna nowoczesna dla prawdziwego konesera

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14 15  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Pościel Liczba postów: 72 Grupa: Najnowsze t... Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem prezentu dla blis...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 279 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 12 Grupa: Najnowsze t... Super fajnie prezentują się meble w tym firmowym ogrodzie zimowym. Taki zestaw mebli wypoczynkowych na wymiar sprawdza się w tej firmie wyjątkowo dobrze.
  • Wnetrza Liczba postów: 2779 Grupa: Najnowsze t... Widzę, że rozmawiacie o dekoracjach ścian. A co myślicie o makramach? Bardzo mi się podobają te dekoracje we wnętrzach. Znalazłam takie cuda na https://www.pasj...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >