Pościel

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 października 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polećcie gdzie kupić pościel dobrego gatunku i taką, żeby połowa sąsiadów nie miała takiej samej?:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 00:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A to często widujesz pościel sąsiadów? :D Na pewno dobrej jakości są pościele z lnu, no i naturalna taka pościel to zdrowa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że dość oryginalne pościele to można znaleźć w internecie np. tutaj http://www.magiapolnocy.pl/posciel-skandynaws ki-dom-northhome nie dość, że fajnie wygląda, to jeszcze 100% bawełna, więc na pewno sprawdzi się w wielu domach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 08:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd wiesz że połowa sąsiadów będzie miała taki sam wzór pościeli? :) Musiałabyś chodzić i zwracać na to uwagę, popatrz w sklepach internetowych z tekstyliami do domu, tam masz największy wybór.


www.Unistyl24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2017, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się żyje w zgodzie z sąsiadami to się i takie rzeczy wie. A jeśli szukacie naprawdę świetnej i przede wszystkim dobrej gatunkowo pościeli to zjarzycie do jagodowegokota. Mam od nich trzy komplety i jestem z nich bardzo zadowolona. dzis akurat zamówiłam dwa komplety dla córki, te dziecięce to dopiero są piękne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2017, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w ikea kupowałam pościel. I jestem zadowolona z jej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2017, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie Ikea, tylko trzeba sprawdzać skład i nie zapłacisz milion $ za nie, w odróżnieniu od niektórych sklepów internetowych gdzie z cenami jest Lekkie przygięcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2017, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A skąd wiesz jaką mają sąsiedzi? Odwiedzasz ich sypialnie?

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2017, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego też jeżeli chodzi o tekstylia czy różnego rodzaju dodatki do domu, polecam szukać ich w dobrych sklepach internetowych gdzie znajdziecie szeroki wybór i zdecydowanie niższe ceny, tym bardziej teraz przed świętami.

KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2017, 21:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żonka z reguły zajmuje sie takimi zakupami, ale nie może się oderwać od pościeli z Ikei :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 481 Grupa: Najnowsze t... Wydaje mi się, że Comitor ma kompleksową ofertę dla każdego, kto chce dobrze wyposażyć swoją kuchnię. Wejdź na ich stronę i podziel się swoją opinią o https://...
  • czarna czy czerwona kuchnia Liczba postów: 50 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, czarna kolorystyka najlepiej sprawdzi się w dobrze doświetlonej kuchni o większym metrażu. W mniejszym pomieszczeniu dobrym rozwiązaniem może....
  • aranżacja sypialni Liczba postów: 533 Grupa: Najnowsze t... Jeśli zależy Wam na udanym poranku w sypialni, to warto zacząć go od przygotowania kawy w dobrze urządzonej kuchni :) https://meblemibu.pl/kuchnie-na-wymia r-gda...
  • Jakie meble kupiliście do siebie Liczba postów: 28 Grupa: Najnowsze t... Czy możecie polecić sklep internetowy z bogatą ofertą mebli? Dokładniej to chodzi mi o meble pokojowe wiszące. Niedawno znalazłam w Internecie sklep mebledobre....
  • suszarki łazienkowe (do ręczników itp.) Liczba postów: 49 Grupa: Najnowsze t... W przypadku małych łazienek, gdzie przestrzeń na podłodze jest ograniczona, suszarka ścienna stanowi efektywny sposób na oszczędność miejsca. Montaż na ścianie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19268 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >