jaką blachę na dach wybrać

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

13 marca 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale każdy dom jest inny, więc niestety aż tak nie da się dopasować :) Poza tym pomysł fajny, tylko jednak trwałośc blachy już nie daje rady tak jak dachówka. Przy średniej trwałości wypada często 2-3 razy gorzej. A pracy trzeba przy niej włożyć na prawdę duzo. Jak dekarz przy zdejmowaniu arkuszy poszoruje o drugi to już kwestia kilku lat i korozji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2016, 21:46

W kwestii blach to mogą ci doradzić w www.pwzielonka.pl. To solidna hurtowania ,która się tym zajmuję. Sam do swojej firmy często kupuje od nich produkty i zawsze jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2016, 12:43

A jeżeli chodzi o dachówki, systemy rynien, czy folie dachowe to wedłgu mnie nie ma lepszego miejsca niż certyfikowani dystrynutorzy Braas. Najłatwiejszy kontakt i najniższe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 21:30

A jakie jest wasze zdanie co do izolacji nakrokwiowych stosowanych zamiast deskowania. Chodzi mi o taką jak DivoDamm Top lub Pro do redukowania mostków cieplnych. Może ktoś ma ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 20:30

Zdecydowanie warto. Deskowanie nie da tak świetnych wyników jak izolacja nakrokwiowa. Mnie namówił dekarz na ich zastosowanie i było warto, az musze mu podziękowac :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2016, 09:34

Na ociepleniach dachów to ja się zupełnie nie znam, ale skoro zbaczamy trochę z tematu, to zapytam: wpadła mi w oko blacha trapezowa, tutaj: http://www.budmax-metal.com.pl/blachy-trapezo we.html, oczywiście ze względu na stosunkowo niższy koszt w porównaniu do klasycznej dachówki, i zastanawiam się czy jeśli się zdecyduję to wtedy dach tak zrobiony od środka dociepla się wełną mineralną, czy jak?
Ktoś podpowie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2016, 19:16

Blacha będzie tańsza to pewne, ale tylko na początku. Później dopiero zacznie przynosić koszty .... Jezeli ktoś nie chce droższej ceramiki to zawsze jest dachówka betonowa z Braas. O 30 letniej gwarancji i trwałościa nawet ok 80-90 lat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2016, 17:37

Pierwsze wrażenie czasami może być mylne. Ja jednak zostalbym przy dachówce. Szczególnie, że pewnie Braas zorganizuje jakąś fajną pomocję. Ale i tak wcześniej czy później każdy się przekona :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 22:05

A ja bym rozważyła zielony dach :) Nie sądzicie że to super wygląda http://www.xeroflor.pl/zielone-dachy.php - to nie tylko piękne rośłiny na dachu ale także tłumienie hałasu czy łagodzenie klimatu miejskiego

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 10:23

Jak jest wszystko dobięte na ostatni guzik to wygląda, ale czy wszyscy mają tyle czasu, żeby o niego zadbać. Ja wolałem prostą dachókę Rubin 13V w glazurze. Dzieki czemu trwałość zachowa się na lata i do tego zero zmartwień, bo mam na nią 30 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Kolor dachówki Liczba postów: 385 Grupa: Robimy dach Najlepiej wybrać kolor dachówki jaki jest odpowiedni pod kątem elewacji. Oczywiście tutaj możliwości mamy bardzo wiele. Ważne aby taka dachówka najzwyczajniej w...
  • Jakie rynny są najlepsze? Liczba postów: 365 Grupa: Robimy dach Zarówno rynny ceramiczne, aluminiowe oraz PCV mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Najważniejsze aby system rynnowy pełnił swoją rolę. W przypadku różnych rynie...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Na pewno takie rozwiązania wykonuje się szybciej :) Jednak jak mi trafiła się fajna okazja na Jesiennym Dachobraniu 2016 to jednak więcej zalet znalazłem w dach...
  • Z czego dach? Liczba postów: 167 Grupa: Robimy dach Dachówka ceramiczna to dobre rozwiązanie ale drogie. Dlatego nie dziwi fakt, iż wspomina się o blachy trapezowej czy typowej papie, jaka akurat również ma swoic...
  • Wykończenie dachu w nowoczesnym budynku Liczba postów: 2 Grupa: Robimy dach Szukam pomysłu na wykończenie dachu w domu syna, który się właśnie buduje. Całość zaprojektowana jest w nowoczesnym stylu, architektka zadbała o to, żeby było m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17671 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >