jaką firmę w Poznaniu wynająć do przeprowadzki

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 maja 2009, 14:55

Zgadzam sie: good 1 bad

witam,
może mi ktoś polecić dobrą firmę w Poznaniu pomagającą w przeprowadzkach? najlepiej dobrą i niedrogą :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2009, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Studencką. Najtaniej i najsolidniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2009, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej josev , to studenci się raczej często przeprowadzają. Chociaż z drugiej strony student wszystko zniesie, to meble pewnie też ... :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2009, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie tak jak pisze josev33- zrobią najtaniej i full service :) tylko trzeba poszukać takich z dużym samochodem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

przeprowadzki poznań tanio-oferujemy tanie przeprowadzki na każda kieszeń.Naprawdę warto skorzystać z naszej oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2011, 21:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma studencka będzie tania,ale czy aby na pewno solidna? Najlepiej jeżeli wypowiedzą się forumowicze z Wielkopolski,oni na pewno znają kilka dobrych firm.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2011, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeprowadzki firm Poznań to coś dla urzędników. Jeśli chcecie przenieść siedzibę swojej firmy, to warto wykorzystać pomoc specjalistów w tej dziedzinie

Zgłoś | Cytuj | Link

10 sierpnia 2011, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę śmiało polecić firmę Chipet. Przeprowadzałem się z nimi już kilkukrotnie i za każdym razem wszystko poszło idealnie i szybko. Mają zniżki dla studentów:D
Link: [url]Przeprowadzki Poznań

Zgłoś | Cytuj | Link

23 sierpnia 2012, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten post był edytowany przez kosa13 dnia: 23 sierpnia 2012, 13:27
Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2012, 19:19

Zgadzam sie: good 0 bad

W Poznaniu jest kilak takich firm,myślę że w pierwszej kolejności patrz an cenę oraz poczytaj opinię na temat solidności,tak aby mieć pewność co to za ludzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...
  • catering Liczba postów: 35 Grupa: Porady i op... A czy ktoś z was może catering eventowy Spółdzielnia Socjalna Równość? Tak pytam, ponieważ poszukuję kogoś dla siebie, kto zapewni mi profesjonal...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19238 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 269

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >