jakie akcesoria ogrodnicze?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

1 września 2016, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: miras2 napisał: Myśmy kupili wszystko - cały sprzęt potrzebny na działce
- w sklepie internetowym http://e-sklepikarze.pl,
zdecydowanie polecam, bo wybór jest naprawdę duży :)


Też tam kupowałem, ja akurat kosiarkę i jakieś drobne rzeczy do utrzymania porządku w ogrodzie - grabki itp. :) Bardzo fajny asortyment, no i w końcu wszystko w jednym miejscu!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2017, 23:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najczesciej korzystam z avans.pl, bardzo lubię ten sklep za ich przejrzystą stronę internetową i za ceny jakie mają, różnych sprzętów. Podoba mi się że do mojego ogrodu mogę tam kupować akcesoria. Maja tak naprawdę wszystko.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2017, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie wyobrażam sobie ogrodu bez automatycznego podlewania: http://blumat.pl/ - bardzo jest to wygodne jeśli ktoś lubi mieć kwiaty, a nie ma na to czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele ciekawych i wręcz niezbędnych akcesoriów i narzędzi ogrodniczych bez których nie można się obejść. Poza tymi standardowymi jak grabie, łopata, taczka, polecam też zainwestować w dobrą kosiarkę i nożyce do żywopłotu czy podcinania krzewów.

www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2017, 20:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W pielęgnacji ogrodu przydadzą się akcesoria ogrodowe https://sklepdlaogrodu.pl/pl/akcesoria-ogrodn icze jeśli jeszcze ich nie macie, to koniecznie nadróbcie braki!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2017, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Tego typu narzędzi, akcesoriów ogrodniczych jest naprawdę wiele i mowa o tych, które faktycznie się nam przydadzą w praktyce. Podstawą są dobre nożyce, grabie i oczywiście kosiarka do trawy.

www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2017, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jednym z podstawowych narzędzi w ogrodzie jest pilarka elektryczna . Dzięki niej możesz poprzycinać krzaczki, gałęzie drzew czy nawet pociąć drewno na opał.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 00:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja staram sie kupowac akcesoria i narzedzia na biezaco - ostatnio zakupilem swietna kosiarke spalinowa. Swietnie sobie radzi na duzych powierzchniach, wiec moge szczerze polecic

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy co masz w ogrodzie. Czy są drzewa, krzzewy? czy moze tylko trawa i kwiaty? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2017, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogrodzie na pewno musi być kosa spalinowa , kosiarka, podstawowe narzędzia do pielęgnacji a także system nawadniający

Ten post był edytowany przez mijenka dnia: 9 września 2017, 12:22
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >