jakie drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 1 bad

Możecie mi powiedziec jaka firma ma drzwi o wysokim poziomie? Rozchodzi sie o zewnętrzene, i o takie które jakością przewyższają te tradycyjne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wciąż na wysokim poziomie są drzwi firmy Gerda. Jak pewnie wszyscy wiedzą są to drzwi antywłamaniowe i ogólnie rzecz biorąc wykonane z naprawdę dobrych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jaki budżet jesteś w stanie wyłożyć na te drzwi. W leroyu oglądałem ostatnio drzwi antywłamaniowe i było kilka ciekawych opcji. Natomiast te dobre kosztują ponad 3 tys złotych

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam drzwi z firmy PORTA - podwójne metalowe . Jestem bardzo zadowolony. Możesz wybierać pomiędzy drzwiami metalowymi a drewnianymi. Wyglądają naprawdę bardzo solidnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 22:27

Zgadzam sie: good 0 bad

trzeba zastanowić się na czym ci najbardziej zależy i ile jesteś wstanie na nie wydać.
Polecam parę artykułów do przeczytania:
www.infookno.pl/Dookola_drzwi
/www.budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specia lblogcategory/act,view_abc/id,725/Itemid,37/
http://gazetadom.pl/kalendarz_budowy/1,88697,5080378.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2010, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

"Możecie mi powiedziec jaka firma ma drzwi o wysokim poziomie? Rozchodzi sie o zewnętrzene, i o takie które jakością przewyższają te tradycyjne"

Porządne drzwi zewnętrzne znajdziesz w firmie Pol-Skone. Mają spory wybór więc napewno coś wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a jakie ceny tych drzwi. Bo w ich katalogach nie mogę znaleźć cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2010, 23:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Powyżej 5tys. Oczywiście cena zależy od modelu, więc najlepiej się skontaktować bezpośrednio z firmą

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2010, 00:42

Zgadzam sie: good 0 bad

To chyba trochę drogo co?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2010, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

niestety zewnetrzne maja to do siebie ze sa drogie, dochodzi tu aspekt nieprzemarzania i odpowiedniego zabezpieczenia ich przed warunkami atmosferycznymi, wewnetrzne mozna kupic juz za 600zl!
moze ma ktos cos w rozsadnej cenie wartego polecenia!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...
  • drzwi stalowe czy drewniane Liczba postów: 489 Grupa: Montujemy o... Budujesz dom i głowisz się nad wyborem drzwi czy okien? Domega to może być strzał w dziesiątkę. Mają dużo opcji, sprawdź na https://domega.pl/. Może odnajdziesz...
  • Montaż okien Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Na co powinienem zwrócić uwagę podczas zakupu okien? Wohnung auf dem Wasser
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 21 Grupa: Montujemy o... Widzę, że pojawił się temat włazów, więc dodam co nieco od siebie. Pamiętajcie, żeby dobrze wybrać ten element. Najlepiej będzie to zrobić z pomocą fachowców. A...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 872 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 388

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >