jakie drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

25 sierpnia 2010, 11:51

Zgadzam sie: good 1 bad

Możecie mi powiedziec jaka firma ma drzwi o wysokim poziomie? Rozchodzi sie o zewnętrzene, i o takie które jakością przewyższają te tradycyjne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Wciąż na wysokim poziomie są drzwi firmy Gerda. Jak pewnie wszyscy wiedzą są to drzwi antywłamaniowe i ogólnie rzecz biorąc wykonane z naprawdę dobrych materiałów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2010, 18:03

Pytanie jaki budżet jesteś w stanie wyłożyć na te drzwi. W leroyu oglądałem ostatnio drzwi antywłamaniowe i było kilka ciekawych opcji. Natomiast te dobre kosztują ponad 3 tys złotych

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 10:52

Ja mam drzwi z firmy PORTA - podwójne metalowe . Jestem bardzo zadowolony. Możesz wybierać pomiędzy drzwiami metalowymi a drewnianymi. Wyglądają naprawdę bardzo solidnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2010, 22:27

trzeba zastanowić się na czym ci najbardziej zależy i ile jesteś wstanie na nie wydać.
Polecam parę artykułów do przeczytania:
www.infookno.pl/Dookola_drzwi
/www.budujemydom.pl/component/option,com_content/task,specia lblogcategory/act,view_abc/id,725/Itemid,37/
http://gazetadom.pl/kalendarz_budowy/1,88697,5080378.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2010, 01:07

(alt+p)" alt="" />

ładne drzwi wejściowe od firmy KLICH
lub takie :
(alt+p)" alt="" />

zdjęcia wstawiłem z www.klich24.pl
" alt="" />

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2010, 21:50

"Możecie mi powiedziec jaka firma ma drzwi o wysokim poziomie? Rozchodzi sie o zewnętrzene, i o takie które jakością przewyższają te tradycyjne"

Porządne drzwi zewnętrzne znajdziesz w firmie Pol-Skone. Mają spory wybór więc napewno coś wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2010, 23:17

Ja polecam drzwi tej firmy, słoweńskie, aluminiowe. Cena wysoka, ale drzwi kupuje się na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2010, 23:46

a jakie ceny tych drzwi. Bo w ich katalogach nie mogę znaleźć cen.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2010, 23:16

Powyżej 5tys. Oczywiście cena zależy od modelu, więc najlepiej się skontaktować bezpośrednio z firmą

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Drzwi tarasowe Liczba postów: 24 Grupa: Montujemy o... Sama myślę o jakiś drzwiach tarasowych. Wiele osób polecało mi skorzystanie z ich http://vitrol.gdansk.pl/ oferty. Szczere mówiąc jest ona dość szeroka i przyst...
  • OKNA Liczba postów: 370 Grupa: Montujemy o... a co dalej z tymi oknami _______________________ wizytó wki Gdańsk
  • Zaparowane okna Liczba postów: 32 Grupa: Montujemy o... Myślę,że w tym przypadku spokojnie wystarczą nawiewniki w oknach co pozwoli zapobiec gromadzeniu się wilgoci. To bardzo dobre i tanie rozwiązanie.
  • Wymiana drzwi wewnętrznych Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Cześć :) Planujemy wymianę drzwi wewnętrznych i nie wiem jak to jest- mają być w odcieniu jak panele, czy mogą być inne? Bo mam już z http://www.solidnedrzwi.pl...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 86 Grupa: Montujemy o... Należy jeszcze rozróżnić dwa podstawowe i bardzo ważne pojęcia rękojmi i gwarancji. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/re klamacje/rekojmia-czy-gwarancja/ htt...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17422 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 208

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >