jakie meble kuchenne?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

6 września 2017, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja do swojej kuchni wybrałem meble na zamówienie. Dokładnie określiłem wykonawcy czego oczekuje i na jakich meblach mi zależy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2017, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj już nie przesadzajcie, że to jedyne nadające się meble do kuchni. Moja nie jest zbyt ustawna a normalnie kupiliśmy na domizdrowie.pl gotowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Wystarczyło tylko trochę poszukać i poczytać opinii. Fakt ja zdecydowałam sie na szafki z laminatem jednak jest bardziej trwały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 września 2017, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiacie się nad meblami kuchennymi to mogę polecić wam firmę www.verlani.com, która zajmuje się robieniem mebli kuchennych na wymiar. Korzystałem z ich usług i jestem z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2017, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi się współpracowało z ludźmi z Meble Janas przy okazji zamawiania mebli do nas do kuchni. Jasne warunki od samego początku do końca, dobry kontakt pod telefonem. Wszystkie moje pomysły wzięto pod uwagę, choć niektóre trochę zmodyfikowano ;) I dobrze! Meble praktyczne, eleganckie i bardzo funkcjonalne.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie dobrych mebli do swojej kuchni to mogę polecić wam firmę www.siemieniako.pl Wykonują świetne meble kuchenne na wymiar. Korzystałem z ich usług i polecam ich również wam. Wykonują meble z dużą dokładnością.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2017, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziś modne stało się zamawianie mebli na wymiar, szczególnie do mniejszych kuchni.

_________________________
płytki szklane

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, wśród znajomych ciągle słyszę, że ktoś zamierza zamawiać meble na wymiar, ale jak słyszą ostateczną cenę to sporo rezygnuję. Zreszta co tu daleko szukać u nas była ta sama sytuacja, normalnie zdecydowaliśmy się na zakup gotowego zestawu i wcale tego nie żałujemy. Nasze szafki mamy z Flori Meble i to już kilka ładynch lat i jak wyglądały tak i nadal są w praktycznie nienaruszonym stanie. Teraz widzę, że jak coś jest sokidnie wykonane z dobrego materiału to wcale niema sensu przepłacać.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam szukać mebli do kuchni w sklepach internetowych, gdzie zawsze znajdziesz szeroki wybór oraz niższe ceny, tym bardziej teraz w okresie jesienno-zimowym.


Hexar.Nieruchomości.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się podobają bez zmian od dawna drewniane meble. mają w sobie dusze

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację Emill drewno ma w sobie coś pociągającego i bardzo ociepla wnętrze. A teraz chyba bardziej modne są białe, proste meble kuchenne, bo niedawno chodziłem po sklepach, to w większości takie były. Ja mam proste meble w kolorze czarnym z elementami zieleni. Długo się zastanawiałem czy decydować się na tak nowoczesne rozwiązanie, ale raz się żyje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 15 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 250

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >