klimatyzacja w sklepie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

31 grudnia 2014, 18:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez klimatyzacji ciężko latem, więc inwestycja jak najbardziej warta ceny, poza tym nie oszukujmy się, nie są to jakieś gigantyczne pieniądze, tylko umieść ją w dobrym miejscu, żeby działała efektywnie, tutaj masz trochę teorii http://www.centrowent.pl/strona-102

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2015, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam maly sklepik i latem jak nagrzeje słońcem to niech nikt mi nie mowi, żeby zrobic przeciąg czy wentylator nastawic, to nie jest to samo. Odkad zamontowałam klimatyzacje dzieki www.puchlodz.pl jest znacznie lepiej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, ze tak. Tak samo w swojej „budzie” montowałem porzadna klime stad www.pefra.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktos może ktos korzystal z doradztwa tej firmie www.ekowent-wentylacja.com.pl ? musze na szybko dostac jakas porade co do montażu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2015, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mam sklep i akurat w sklepie jest troche skomplikowana sprawa z montazem calej instalacji, ale jakos sobie poradzilem. Caly osprzet kupilem w tej hurtowni www.pefra.com.pl radze sie ubezpieczyc jeszcze przed najgorszymi upalami, to bardzo bardzo pomaga

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2015, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mam sklep i akurat w sklepie jest troche skomplikowana sprawa z montazem calej instalacji, ale jakos sobie poradzilem. Caly osprzet kupilem w tej hurtowni www.pefra.com.pl radze sie ubezpieczyc jeszcze przed najgorszymi upalami, to bardzo bardzo pomaga

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

w sklepie zdecydowanie warto klimatyzację założyć, tym bardziej, że to wcale nie jest drogie, warto sprawdzić ofertę np. w http://www.firmaszalek.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie jak jest chłodno to wielka ulga dla klientów

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróć uwagę także na ten model http://mistral.centrumklima.pl/pl,produkty,8, 1187,klimatyzatory-kasetonowe-inverter-informacje-ogolne.htm l

W Twoim przypadku może okazać się on dobrym wyborem, bo sklep to jednak nie mała powierzchnia, do tego ludzie raz wchodzą, raz wychodzą i dodatkowo wentylują Ci pomieszczenie. Mam taki sam u siebie w biurze i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest z czego wybierać jeśli chodzi o klimatyzatory na stronie swatt.pl. To jest serwis hurtowni, która jest jednocześnie oddziałem Polskiej Ekologii. Pewnie niektórzy kojarzą tę markę, zwłaszcza jeśli ktoś miał kiedyś kontakt z instalacjami na odnawialnych źródłach energii, bo oni jako jedni z pierwszych takie rozwiązania nad Wisłą zaczęli wdrażać. Co do funkcjonowania samej hurtowni to na pewno zakupy można robić szybko, są w stanie sprzęt zorganizować praktycznie od ręki w wielu przypadkach, nawet jeśli są to naprawdę duże zamówienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >