klimatyzacja w sklepie

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 maja 2009, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

witam,
jestem w trakcie remontu sklepu, myślę o założeniu klimatyzacji w nim. może ktoś mi poradzić jaką najlepiej klimę wybrać i jaki jest koszt jej montażu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2009, 19:44

Zgadzam sie: good 0 bad

nazwy firmy nie pamiętam, ale znajomi wstawili do firmy o powierzchni 90m2 jakiś sprzęt z montażem za 2.500 zł i dziła i sprawdza się kwestia czy ta klima jest potrzebna, chociaż nie ma nic lepszego niż chłodne pomieszczenie podczas upału.

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2009, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeszcze zależy jaki to jest sklep. Jeżeli mięsny to w upalne dni klima na pewno się przyda :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2009, 01:08

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz w drzwiach czy amaturze też sie przydaje siedzisz cały dzien upał jak 150 wchodzi klient i bez klimy.....

pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2009, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja, klima przydaje się nie tylko w mięsnym. To przede wszystkim wygoda dla sprzedawcy. Ale niektórzy przesadzają z ustawianiem temperatury. Czasami w sklepie jest tak zimno, że po wyjściu na zewnątrz momentalnie można się przeziębić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2009, 01:21

Zgadzam sie: good 0 bad

marzę o tym jak dojeżdżam do pracy to nie chcę wysiadać z samochodu mam klimę natomiast w biurze nie wpadamy ostatnio do restauracyjki przy orlenie jak tam było zimno cudownie.
pzdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do wyboru klimatyzacji, to polecam tą:
http://klima-sklep.pl/88-klimatyzatory-scienne

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się. Też korzystam z tej klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2014, 19:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześc. Może nie mam do polecenia konkretnego modelu, ale jesli chodzi o sklep w którym możesz dokonać zakupu, polecam apclima.pl :) Nie raz składałem tam zamówienia, full profejsonalizm.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2014, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Klima w sklepie to podstawa:) Zresztą, w dzisiejszych czasach prawie w każdym większym i tym samym renomowanym sklepie jest założona klimatyzacja. Jest ona niezbędna zarówno pod kątem komfortu pracowników, jak i wygody klientów. Najlepiej zgłosić się do profesjonalistów i z ich pomocą wybrać coś dla siebie.


_______________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 113

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >