konie

« Powrót do grupy: Nasze zwierzaki

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 kwietnia 2015, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Marzy wam się też jakaś klacz czy kuc na posesji?
Jestem miłośnikiem tych zwierząt i sam czasami uprawiam takie hobby jak jeździectwo http://www.galopuje.pl/grupa,jezdziectwo-natu ralne-natural-horsemanship,105.html. Niestety nie mam miejsca na takie zwierzę i zastanawiam się nad taka możliwością- by trzymać go w prywatnej stajni. Słyszałem, że wiele osób z miasta tak robi. Znajomi kupili córce źrebaka, a sami mieszkają w bloku. Co wy sądzicie o tym pomyśle?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 maja 2015, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Koń musi mieć miejsce. Jest zwierzęciem stepów i ograniczona przestrzeń małej działki będzie źle wpływała na jego psychikę. Do tego to zwierzę stadne, więc musi mieć towarzystwo innych koni, bo inaczej... znowu psychika :) Sam mam dom z ogrodem, ale konia trzymam w pensjonacie kilka kilometrów dalej, właśnie po to, by zapewnić mu warunki bytowe optymalne dla gatunku. Do mnie na trawkę przychodzi czasem, czasem zostanie na noc, ale nie jest zbyt spokojny, gdy jest sam, inaczej, gdy jest z kumplem ze stajni, wtedy najważniejsza jest trawa :) I dlatgo, że powstaje dużo pensjonatów dla koni, to mieszkając nawet w wielkim mieście w bloku, możesz być szczsliwym posiadaczem własnego czterokopyciaka.
__________________________
http:/celestyn.pl

Ten post był edytowany przez Ozzy dnia: 28 maja 2015, 12:37
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2015, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak. Koń musi mieć przestrzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2015, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Koń nie potrzebuje wielkiej przestrzeni a jedynie mądrze zagospodarowanej. Poczytajcie sobie np. o idei "paddock paradise". Dzięki odpowiedniej organizacji terenu koń ma zapewnioną odpowiednią ilość swobodnego ruchu przez całą dobę. No i najważniejsza sprawa- koń potrzebuje towarzystwa. Tak samo jak wody i pożywienia. Trzymanie pojedynczego osobnika jest niestety krzywdzeniem go i nie wierzcie w bajki, że wystarczy owca albo koza żeby zapewnić koniowi towarzystwo.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam mam duże wilczura, któremu ostatnio kupiłem wyrzutnia do piłek dla psa i jest przeszczęśliwy :) trenowany, więc pilnuje domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

kiedyś jeździłam konno ale z braku wolnego czasu przestałam. Ale wierzę że kiedyś uda mi się do tego wrócić.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 stycznia 2016, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

zawsze podobała mi się jazda konna i ten charakterystyczny strój

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: kiedyś jeździłam konno ale z braku wolnego czasu
przestałam. Ale wierzę że kiedyś uda mi się do tego
wrócić.


W przypadku długiej przerwy zapomnisz sporo. Postaraj się wrócić do jazdy konnej jak najszybciej.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2016, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

ja póki co tylko odwiedzam stajnię, ale może kiedyś

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2016, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

konie są wspaniałe, piękne i majestatyczne zwierzęta. A te ich oczy... czyste piękno.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pies ze schroniska Liczba postów: 182 Grupa: Nasze zwier... Jako miłośnik psów uważam, że szkolenie psa poznań powinno być priorytetem dla wszystkich właścicieli psów. Nie tylko pomaga w zapobieganiu problemom behawioral...
  • Jaka karma dla dorosłego psa? Liczba postów: 111 Grupa: Nasze zwier... Dlaczego pies nie je suchej karmy ? Przeczytałam setki artykułów, aż w końcu udałam się do weterynarza. On pomógł mi dobrać, taką którą piesek polubił. Kupowała...
  • która karma? Liczba postów: 92 Grupa: Nasze zwier... Z takich bardzo dobrych karm to polecam https://rawpaleo.eu/pl/ karma pełnowartościowa idealnie sprawdzi się dla zwierzaka. My akurat mamy w domu pieska z probl...
  • karma dla kota? Liczba postów: 30 Grupa: Nasze zwier... Z takich lepszych karma dla kota to ja osobiście polecam karmę https://rawpaleo.eu/pl/. Karma z naprawdę bardzo dobrym składem. Bardzo długo szukałam odpowiedni...
  • Jamniczek Liczba postów: 21 Grupa: Nasze zwier... Jamniczki są słodkie, ale chyba z tego, co wiem, to są narażone na różne choroby. I przez całe życie robią planka :P

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >