kupno domu w stanie surowym zamkniętym

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

14 kwietnia 2007, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, kupiłam bliźniak w stanie surowym zamkniętym od dewelopera, który jeszcze nie jest wybudowany - płatność w ratach w zależności od stopnia zaawansowania budowy domu, nieruchomość jest położona na gruncie który nie należy do firmy budującej tylko do osoby prywatnej, jak powinnam się zabezpieczyć by po wybuudowaniu domu nie okazało się że właściciel gruntu nie sprzeda mi go, a ja już zapłaciłam za dom ( bo co zrobbię jak właściciel gruntu sprzeda go komuś innemu z moim domem??). zawiła sytuacja ale proszę o pomoc.

i jeszcze inne pytanie czy jeżeli deweloper ma swojego kierownika budowy czy ja mogę wynająć inspektora do nadzoru tej budowy?? i pytanie jak zareaguje deweloper??

Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie domki oferują w www.tanga.pl. Jeżeli więc szukacie oferty domków jednorodzinnych na sprzedaż pod Warszawą, to możecie przejrzeć sobie ich ofertę oraz umówić się na oględziny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2016, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie polecam tego typu zakupów, mozna pozostać bez domu i bez pieniędzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tkaniny dobre na wszystko Liczba postów: 18 Grupa: Zanim wybud... Czy możecie polecić sklep z takim asortymentem jak guziki sklep online? Ważna jest dla mnie bogata oferta guzików. Chodzi mi o różne wielkości i różne barwy. Ni...
  • badania geotechniczne Liczba postów: 23 Grupa: Zanim wybud... Odwierty do projektu robi się w miejscach gdzie będzie stał dom, garaż i droga dojazdowa, chyba że zastanawiasz się jaki rodzaj fundamentów zanim przejdziesz do...
  • reklama na granicy Liczba postów: 34 Grupa: Zanim wybud... W kontekście rosnącej świadomości ekologicznej, butelka Dafi z logo firmy stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, które podkreśla proekologiczną postawę marki...
  • garaż - blaszak Liczba postów: 7 Grupa: Zanim wybud... Dobrym rozwiązaniem jest wiata garażowa dzięki niej zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy jest lepszą i tańszą alternatywą dla garażu. Może spełniać te same funkcje....
  • garaż blaszak Liczba postów: 39 Grupa: Zanim wybud... Jeśli interesują Cię garaże z blachy to na pewno warto zapoznać sie również z ofertą producenta Garaże Marmet. Specjalizują się również w produkcji wysokiej jak...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 311

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >