meble na wymiar

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 maja 2016, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia (2 mieszkania urządzane dla syna i córki) wiem, że najlepiej jest brać z polecenia od znajomych - często można wcześniej zobaczyć efekty pracy firmy meblarskiej i jeśli nam się spodoba - brać namiar

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2016, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

No to się z Tobą zgodzę.Różne rzeczy, różny poziom usług można trafić u przypadkowych podwykonawców. My zleciliśmy wykonanie kuchni firmie , która wcześniej wykonywała garderobę w domu mojego brata.Mowa tutaj o Manufaktura Home z Warszawy.Wykonanie sprawne, nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji typu "wziął zaliczkę i tyle go widzieli ". Nie ma jak sprawdzona firma :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2016, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze z polecienia mam wykonawców. I zawszeto sie sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii mebli do kuchni to się w całości zdałem na markę Kulenty. Kompleksowa obsługa, czyli od darmowego projektu po montaż. Mebelki są super, wyglądają jak w filmach, bardzo fajnie udało się projektantom wykorzystać każdy metr przestrzeni. Zakład ma swój serwis online kulenty.pl, ale też stacjonarne punkty gdzie można meble sobie obejrzeć – w Gąsiorach i Majdanie pod Warszawą.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2016, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem meble kuchenne na wymiar z firmy http://www.meblegal.com.pl/ jestesm bardzo zadowolony z efektu-wykonania i pracy ekipy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2016, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez zamawiałam meble na wymiar ale też pomyslałam o szkle ozdobnym z www.szklarzokuniew.pl miedzy zlewem a szafkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Bozenka195 napisał: No to się z Tobą zgodzę.Różne rzeczy, różny poziom
usług można trafić u przypadkowych podwykonawców. My
zleciliśmy wykonanie kuchni firmie , która wcześniej
wykonywała garderobę w domu mojego brata.Mowa tutaj o
Manufaktura Home z Warszawy.Wykonanie sprawne, nie było
żadnych nieprzyjemnych sytuacji typu "wziął zaliczkę i
tyle go widzieli ". Nie ma jak sprawdzona firma :)


Bozenka195 czy firma o której wspominasz działa tylko na terenie Warszawy?Bo mamy do zrobienia drzwi w domu do którego chcemy się wprowadzić po wakacjach.Tyle,że jesteśmy oddaleni od stolicy ok 30 km.A w okolicy szukałam kogoś z drzwiami wpuszczanymi w ściany to niestety...nie mogę nikogo namierzyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2017, 05:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozglądam się za ciekawymi ofertami dotyczącymi mebli na zamówienie. Zależy mi przede wszystkim na jakości i ciekawym projekcie, żeby kuchnia i łazienka, które chce wyremontowac nie były nudne. Pośród wszystkich ofert, które aktualnie odwiedziłem najlepsze meble łazienkowe i kuchenne udało mi się znaleźć w http://gammameble.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony mogę Ci polecić firmę www.terminex-meble.pl , która zajmuje się tworzeniem bardzo ładnych i solidnych mebli na wymiar. Nie załuję, że zdecydowałem się na ich usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się spodobało narzędzie na stronie https://ewodd.com gdzie samemu mogłem zaprojektować meble. Myślałem, że się skończy na zabawie, ale jak zrobiłem projekt biurka z regałami do sypialni to tak mi się spodobał, że zamówiłem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa domu Liczba postów: 14 Grupa: Firmy budow... Myślę, że przydadzą Ci się namiary na firmę https://www.folie-budowlane.pl/membrany- dachowe-i-akcesoria.html w końcu budowa domu to nie tylko formalności, ale t...
  • Elektronika Liczba postów: 74 Grupa: Firmy budow... Zobaczcie koniecznie na stronę https://gigaom.pl/rozdzielczosc-30mm Jeśli szukacie czujników, sterowników czy modułów to koniecznie sprawdźcie. Tam na pewno zna...
  • Praca Liczba postów: 99 Grupa: Firmy budow... Carport jest ciekawym miejscem do pracy. Nie wiem czy kogoś szukają ale zawsze warto zapytać.
  • Hydraulik Wrocław Liczba postów: 12 Grupa: Firmy budow... Zdecydowanie chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w pakery do usz...
  • Dekorator wnętrz Liczba postów: 42 Grupa: Firmy budow... Szanowni Państwo, szybkim sposobem na zmianę wyglądu wnętrza jest przemalowanie ścian. Do malowania najlepiej wykorzystać farbę, która tworzy trwałą powłokę odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >