nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

28 marca 2012, 09:37

Zgadzam sie: good 0 bad

no to racja, termu zaorzeczyc nie sposob. Moj fawortym Dexter na tą chwilę, zmienia mi sie to co jakis czas ;p prosty ale elegancki

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2012, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Dexter jest ok, ale na chwilę obecną mam jeszcze kilka typów na 1 miejsce z Termy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2012, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

chodzi o to, że w termie znajdziesz bardzo stylowe grzejniki, które te grzejniki przypominają i nie ma wątpliwości, jakiegoś w kształcie gitary czy kwiatka nie dostaniesz, o takie dziwactwa mi chodziło

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2013, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiele nowoczesnych aranżacji salonowych znajdziesz
Nasz sklep http://www.nowoczesneplytki.pl to miejsce, w którym dokonają Państwo zakupów produktów do wymarzonej łazienki, salonu, kuchni, tarasu, biura i każdą inną powierzchnię.
W naszym sklepie mogą państwo liczyć na profesjonalną i fachową obsługę.
Zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa. W naszej ofercie posiadamy płytki ceramiczne, płytki podłogowe, płytki ścienne, flizy, terakotę, klinkier i mozaiki renomowanych Polskich i zagranicznych producentów m.in: Opoczno, Ceramika Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Ceramika Gres, Nowa Gala, Ceramika Końskie, Domino, Milo.
W naszym sklepie warto robić zakupy, ponieważ ceny produktów są średnio o 30% niższe niż w sklepach tradycyjnych. Nasza oferta stale ulega aktualizacji o pojawiające się na rynku nowe kolekcje wielu producentów płytek ceramicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2013, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do aranżacji swoich wnętrz,jak i akcesoriów,dodatków kuchennych czy ogólnie do domu,to zapraszam do nas www.HityCenowe24.pl mamy szeroki wybór oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2013, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie za bardzo podobają się mi nowoczesne wnętrza.Wole tradycyjne rozwiązania, drewno w salonie które stwarza ciepły i niepowtarzalny klimat.

Porady

Ten post był edytowany przez rysiek1 dnia: 12 kwietnia 2013, 12:03
Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja jednak zdecydowanie nowoczesne:) Choć delikatne i bardzo przemyślane połączenie nowoczesnego stylu z vintage tez mnie przekonuje. Coś takiego chcę zrobić w salonie, na ta chwilę przeważa w moim salonie styl modernistyczny z meblami z http://www.customform.pl/ ale myślę o jakimś "starawym" akcencie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2013, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy nowoczesny prosty styl czy nowoczesny bardzo wymyślny?Bo lubie nowoczesny ale w miarę prosty i do tego polecam proste meble i minimum oraz fajna prostą kanapę skórzaną-z naturalnej skóry obowiązkowo

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2013, 08:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przyznaję, że lubię prosty i klasyczny styl, jednak jeśli miałabym urządzać mieszkanie to potrzebowałabym porady specjalisty.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2013, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Im więcej szukałabyś w internecie tym bardziej byś była ukierunkowana

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >