nowoczesny salon

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

16 lipca 2013, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie do konca wierze w rady internetowe..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lipca 2013, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że najlepiej zobaczyć na żywo, jednak rady internetowe też są czasami pomocne, ja miałam na myśli wizualizacje;] to zawsze jest pomocne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2013, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

W internecie mozna znalezc wszystko ale ciezko nam jest zweryfikowac wiarygodnosc osoby. Mimo wszystko jest pomocne ale nic nie zastapi zobaczenia na wlasne oczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2013, 20:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się że jest pomocne, ale lepiej na żywo jeśli jest możliwość

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2013, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

W internecie to nie o rady chodzi, ale o inspiracje :) Im więcej stron się przegląda, tym bardziej kształtuje się nasz gust i preferencje co do tego, nam pasuje. Warto szperać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2014, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni fachowcy- ogrzewanie podczerwienią to jest właśnie ogrzewanie tradycyjne.

Piec kaflowy - kominek .
Właśnie tak się kiedyś ogrzewało tradycyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2014, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuję pomocy. Niedawno wprowadziłam się do nowego mieszkania, nie kupiłam jeszcze wszystkich mebli i mam problem z ich wyborem. Na początku chciałabym kupić kanapę/sofę do salonu. Salon mam w kolorze niebieskim, jaka sofa z tej strony http://meblowiec.pl/meble-tapicerowane,c7.htm l będzie pasować do takiego wnętrza? Zależy mi by to były właśnie meble z tej strony, bo kupuje tam również meble do sypialni :).

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2014, 20:54

Zgadzam sie: good 0 bad

a moze pomysl nad kupieniem zestawu i do sypilani i do salonu z innej strony. zajrzyj na strone bydgoskich mebli, na pewno znajdziesz ispiracje dla siebie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2014, 17:14

Zgadzam sie: good 0 bad

też bym się nie ograniczał do jednej strony, bo można przegapić naprawdę dobre okazje, co do wypoczynku, obejrzyj też w etap sofie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 maja 2014, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik kama napisał: chciałabym urządzić taki salon ale w zupełnie nowym,
oryginalnym nowoczesnym stylu. znacie jakieś firmy które w
swojej ofercie mają nowoczesne meble, i cały wystrój do
wnętrza w takim nowym niespotykanym stylu?



Szukasz firmy, która Ci zaprojektuje salon? Bo tak troszkę nie sprecyzowałaś. Jeśli ja miałabym coś poradzić to postaraj się wprowadzić do salonu wielozadaniowość oraz otwartą przestrzeń. Teraz bardzo modnie wyglądają salony połączone z jadalnią. Wstawia się takie drewniane zestawy http://www.salonmeblowy.net.pl/zestawy_stoly_ i_krzesla.ehtml , które pełnią również funkcję ozdobną

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 24 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • projektant wnetrz warto? Liczba postów: 445 Grupa: Porady i op... Polecam https://projektowanie-wnetrz-online.pl projekty na wysokim poziomie sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona współpraca bardzo fajna wszystko zrobion...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 243

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >