ocieplanie poddasza folią

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 maja 2009, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy warto użyć w miejsce foli paroszczelnej foli bąbelkowej (nazwa "Super polynum"). Podane dane: R = 2.98 (m² K/W) co ma zastąpić dodatkowe ocieplenie (około 13 cm wełny mineralnej - dane z firm handlujących takim materiałem). Może ktoś wie jak montuje się taką folię?
Proszę o radę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2009, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

A firma która sprzedaje tą folię nie wie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2010, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest jakiś link do danego produktu?
Informację które pozwolą zweryfikować prawdziwość tego co Pan piszę.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2015, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnie się u mnie sprawuje izolacja pianką. Coś takiego mają w ofercie na stronie www.piana-izolacja-warszawa.pl. Pianka jest lekka, nie obciąża dachu, poza tym montowali to pod specjalnym natryskiem, także nie ma szpar i innych miejsc, którymi mogłoby uciekać ciepło.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2019, 08:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Pianka izoluje bardzo dobrze, straty ciepła są minimalne, można tanim kosztem dogrzać dom. Ja piankę zlecałem Termil-owi ( termil.pl). Fajne uczciwe podejście, nie naciągają na koszty, nie ociągają się z robotą. U mnie wszystkie roboty zajęły jeden dzień z kalendarzem w ręku ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2019, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ten temat to lepiej wypowiedział by się mój przyjaciel.

________________________________________________
t-shirt producent

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2019, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

To może namów go, by się wypowiedział?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2019, 17:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się jak najlepiej ocieplić garaż aby nadawał się do majsterkowania

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2019, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

try this out phone 619-655-0981

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2019, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tutaj polecałbym zwrócić uwagę na piankę, izolację nakrokwiową, ale też dobrą membranę dachowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >