oświetlenie do sypialni

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 lutego 2010, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie jestem po remoncie sypialni i zastanawiam się jakie oświetlenie wybrać bo jednak dwie lampki na stoliczkach nocnych nie wystarczają. Myślicie że w sypialni warto jest montować lampę na suficie? Nie wiem czy to ma sens, średnio wygodna by była bo trzeba by było wstawać żeby ją wyłączyć. Pod uwagę brałam jeszcze taką lampę podłogową stojącą (w ikei są takie fajne z białymi papierowymi hmmm abażurami?). Co mi polecicie :D?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2010, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem właśnie taką lampę "na żywo" u klienta. jak najbardziej nadaje się na stworzenie nastroju - światło przytłumione i rozproszone. Efekt bardzo mi się podobał lecz jeśli chcesz więcej światła, poszukaj czegoś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2010, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałem właśnie taką lampę "na żywo" u klienta. Jak najbardziej nadaje się na stworzenie nastroju - światło przytłumione i rozproszone. Efekt bardzo mi się podobał lecz jeśli chcesz więcej światła, poszukaj czegoś innego.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

To zamontuj sobie od razu sterowniki do lampy która wisi na suficie :) Ale myśle że oprócz lampki należy mieć dodatkowe oświetlenie bo lampeczki to zdecydowanie za mało

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2011, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie że tak oświetlenie to podstawa do dobrego samopoczucia we wnętrzu tak więc warto na to zwrócić uwagę i oczywiście że radzę również abyś jednak założyła dodatkowe oświetlenie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Radzę założyć może się przydać, a jeżeli chodzi o gaszenie światła koło łóżka to z tym nie było by problemu ale przed remontem :) bo trzeba by trochę poryć ściany.
___________________
Oświetlenie sypialni

Ten post był edytowany przez olampa dnia: 2 stycznia 2012, 16:37
Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2012, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialni oświetleni jest jeszcze ważniejsze bo można nim stworzyć świetny nastrój. Nie wiem jaki styl masz w sypialni ale widziałam piękną wysoką lampę u znajomych z rattanowym abażurem - tu masz podobną - http://www.yourhome24.pl/towar.126.lampa.podlgowa.nature.htm l. Bo jeśli nie górne to tylko jakieś dodatkowe, może też być jakaś naftowa :D

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

To kwestia stylu w jakim chcemy urządzić swoja sypialnię. Ja proponuję dwie lampki nocne które stworzą odpowiedni nastrój,oraz może ewentualnie jedna lampę stojącą lub kinkiet.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2012, 01:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dwa kinkiety po obu stronach łóżka z delikatnym oświetleniem i plafon na suficie z mocniejszą żarówką
Takie mi się podobają (zdjęcie z megastore.pl)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2012, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Prezentują się ładnie,w solidnej drewnianej obudowie więc myślę,że warto. Do sypialni nada się takze jedna duża lampa stojąca,super sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 524 Grupa: Oświetlenie... Moje doświadczenie zakupowe w tym sklepie z oświetleniem było absolutnie fantastyczne. Szukając lampy do mojej sypialni, zależało mi na znalezieniu czegoś wyjąt...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 174

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >